Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szólnátok hozzá ha a...

Mit szólnátok hozzá ha a gyereketek egyik nap azzal jönne haza hogy neki tetkó kell?

Figyelt kérdés
Megengednéd neki vagy nem?Ha nem,akkor miért ellenzed?
2013. febr. 22. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ, hogy hány éves... Nyilván, ha már felnőtt, akkor az csinál magával, amit akar.
2013. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Majd ha elmúlik 18 éves, azt csinál, amit akar. Addig pedig részemről ellenzem.
2013. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Kisgyerekek kategória!

Ezt a gyerek sem gondolja komolyan. Majd később lehet neki, de nem 5 évesen:D

2013. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Majd akkor csináltasson, amikor 18 lesz. Semmi keresnivalója nincs egy kamaszon tetoválásnak.
2013. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ hány éves,és hová szeretné.
2013. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Kamaszként válaszolok erre a kérdésre,ha nem gond.

15 éves lány vagyok.Nem vagyok se mulya,se kiközösített,se antiszociális,se semmi ilyesmi.A szüleim normálisan nevelnek.Nem értem,miért van az,hogy manapság mindenkinek tetkó,piercing... kell.És miért van az,hogy nekem eszembe nem jut bulizni menni,pc-re,vízipipára és hasonló dolgokra meg még soha nem is gondoltam.Meg se engednék mondjuk,de ettől még nem élek burokban,sőt vízipipát a tudtuk nélkül simán kipróbálhatnám,ahogy a cigit és az összes hasonló dolgot.De nem akarom.Szóval a kérdésre az a válaszom,hogy megpróbálom majd az én gyerekem úgy nevelni,ahogy engem a szüleim.Hogy ilyen még csak a gondolataiba se merüljön fel.Legyen egy jó értékrendje,jó barátai,és mellesleg egy jó anyukája,akivel bármit megbeszélhet. Ha én tökéletesen megvagyok ezek nélkül,ő is meglesz.Ennyi.

2013. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagyok ellenző,ha jó helyen ha szép munka tetszik,nekem is van.Amíg kiskorú ellenezném(azért profik nem is csinálják meg 18 alatt a szülő jóváhagyása nélkül),de igazából nem azért mert 17 és 18 év között nagy különbség lenne,hanem mert úgy gondolom hogy kiforratlan a személyiségük,stílusuk stb ezért nem biztos hogy olyan lenne a választás amit valóban büszkén,szeretve egy életen át viselne!Felnőttként úgy gondolom eleve nem tilthatnám,de pont hogy a segítségemmel és támogatásommal(profi szalon pl)megvédeném a hirtelen felindulásból elkövetett baklövéstől! :)
2013. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem tetszenek a válaszok,állj a szüleid elé,ott legyél bátor,ne itt pontozgass..... :D ja és írd majd meg mit mondtak! :D
2013. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én nem pontozgattam senkit.Egyébként nekem is van tetoválásom,nagyon szép munka és a 3 év alatt nem bántam meg.Csak érdekel ki mit gondol róla.
2013. febr. 22. 18:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Majd 18 évesen csináltat ha akar saját pénzből.
2013. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!