Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen cipőt vagy szandált...

Milyen cipőt vagy szandált ajánlanátok most tavaszra az oviba?

Figyelt kérdés
Most kedzjük márciusban az ovti, megyek vissza dolgoztni. Eélképzelésem van,hogy mit adnék rá a lábára benti cipőnek, de kérném a véleményeteket is.Ha vászon cipő akkor a zetpolt választanám, és abból van szandi és cipő is. Viszont ha a szandit ajánlanátok többet célszerűbb lenne egy bőr minőségi szandi?Ha most 14cm a lába és a zetpolt választom ahol a 23 14,4cm és a 24es méret 15cm belső talphosszú melyiket vegyem a lábára?? Várom a tapasztalataitokat, véleményeket....

#óvoda #szandál #cipő. zetpol
2013. febr. 24. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindenképp szandált választanám, és a 15 centiset.
2013. febr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemrég kezdte a lányom az ovit, és én félig zárt szanált vettem, bőr cipőt, azért szerintem jobb, mint a textil, mert szinte egész nap abban vannak. Én egy picit nagyobbat vettem, mint a lába.
2013. febr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
oviba bentinek szandált vennék.
2013. febr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szandi vagy valami papucs féle
2013. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én semmiképp nem adok rá vászont!Mi is idén kezdjük az ovit,szandit fogok bentre vinni.Lehetséges hogy Lineát!
2013. febr. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!