Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicsit ducibb vagyok, ti...

Kicsit ducibb vagyok, ti milyen ruhákat ajánlanátok tavaszra?

Figyelt kérdés
teljesen tanácstalan vagyok ez ügyben:/
2011. márc. 30. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Lezser, nem túl feszülős cuccokat. Attól is függ, hogy hova hízol inkább. Ha a hasadra, akkor egy hosszabb tunika-szerű ruhát és hozzá leggingset plusz balerina cipőt. Ha inkább a fenekedre/combodra, akkor szép, nőies felsőket, főleg olyanokat, amik derékban húzottak. Hordj sok magassarkút is, az nagyon meg tudja nyújtani az alakot. :) De a lényeg az, hogy jól érezd magad benne, mert a jókedv sokkal szebbé tesz, mint bármennyi mínusz kiló.
2011. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Zsákot hordjon az, aki mondta...

Az arányokon nem lehet változtatni, ha valaki lefogy, attól még ez a probléma megmarad (pl felül széles, alul keskeny, vagy fordítva.)

Nem kellenek a bunkó hozzászólások.

Kérdező:

Mell alatt szabott, lefelé kicsit szélesedő felső, ami nadrágvonal alá ér. Vastag comboknál sötét színű nadrágok, háromnegyedes leggings térd fölött végződő szoknyával, tunikák, széles derékövvel, magassarkú cipő nyújtja az alakot.

2011. márc. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!