Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 2éves az utobbi...

Kisfiam 2éves az utobbi idoben néha sirdogál és a hátát mutatja hogy fáj neki vese tájékán. Volt nektek is hasonlo? Lehetséges hogy felfázott?

Figyelt kérdés

2013. febr. 24. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de ez számomra elég ijesztő jel lenne, és azonnal rohannék az orvoshoz!!!
2013. febr. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen persze ha nem lennenk idegen orszagba en is azt tennem.
2013. febr. 25. 01:03
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Na ezt nem értem hogy minek mennek kis gyerekes anyukák idegen országba ha a nyelvet sem tudják..mert ha tudnád már rég el kellett volna vinni kivizsgáltatni....nem félted???-az én párom is kint dolgozik mi is kimehetnénk de itt pont e szempontból is biztonságosabb még hisz még azt sem érted meg még én sem hisz az enyémek is 2 évesek hogy mit akar mondani ez meg azért jócskán megnehezíti míg a dolgodat....valaki csak tudja a nyelvet vidd már el kivizsgálásra szegény ne szenvedjen!!!!
2013. febr. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én akkor is rohannék vele orvoshoz, ha külföldön lennék. Ha fáj neki, akkor akár komoly baja is lehet, 2 évesen még nem manipulálnak fájdalommal. És ha vesemedence gyulladása van? Az egyrészt nagyon fáj, másrészt nagyon komoly, és nagyon csúnya szövődményei vannak! Valaki csak beszéli a nyelvet, ha már kimentetek, nem?
2013. febr. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
El kell vinni orvoshoz, biztos ellátják, ha nincs biztosítás, akkor ki kell fizetni az ellátást. Komoly baj is lehet, de lehet hogy semmi, jobb kivizsgáltatni. Ha párod beszéli a nyelvet, kérd meg menjen el veletek az orvoshoz. Nyelvtudás nélkül kisgyerekkel felelőtlenség kimenni külföldre, vagy mindenképp kell egy tolmácsot keresni, aki az orvosi szakszavakat is ismeri, nehogy félreértés legyen a diagnózisban.
2013. febr. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha fel is fázott, akkor is kell neki antibiotikum, gondolom külföldön is csak orvos írhatja fel, ha baj van és nem szed antibiotikumot, akkor csúnya szövődmény alakulhat ki!
2013. febr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem ugyan nyugodtan le lehet pontozni nagyon nem zavar az annál inkább hogy aki nem beszéli a nyelvet egy idegen országban az minek pattog ilyen pici gyerekkel,majd mentek volna egy pár év múlva apa után,de sokan csak magukat nézik...mert mekkora nagy dolog kint élni!!!!??
2013. febr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!