Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsiben maradhat majd a...

Bölcsiben maradhat majd a lányom ha megszületik a kistesó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


15 hetes kismama vagyok és elgondolkoztam azon, hogy most bölcsis lányom maradhat e majd a bölcsiben miután megszületik a tesója? Most dolgozni járok csak mivel azt hallom, hogy aki otthon van annak nem szívesen veszik be a gyerekét a bölcsibe azért jutott eszembe, hogy ez nálunk akkor már nem lesz gond?

Vagy ezt is bölcsije válogatja, hogy maradhat e ott a gyerek?


2013. febr. 25. 09:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsi válogatja, de maradni maradhat csak lehet megkérnek, hogy délben menj érte.
2013. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen akkor majd utána érdeklődök, hogy nálunk hogy is van ez.

Megy a zöld kéz.

2013. febr. 25. 10:05
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Biztos bölcsije válogatja, de én nem vinném. Bármilyen nehéz is két gyerekkel (annyira azért nem kivitelezhetetlen), ha te otthon vagy, a kislány meg bölcsiben, akor valószínűleg emaitt egy anyuka, akinek dolgoznia kéne, kénytelen otthon maradni. Hacsak nem olyan helyen laktok, ahol lasszóval fogják a gyerekeket a bölcsik, ovik, mert ilyen is van.
2013. febr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Lepontozótól cáfolatot kérnék.


Vagy be kéne vezetni az "igen tudom, de fáj az igazság" kezet!! :) Lehetne mondjuk epezöld.

2013. febr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a másik választ is nem én pontoztalak le.

Őszinte leszek nem tudom, hogy mivel is járna jobban a lányom. Nyilván a legelején nem vinném bölcsibe viszont már megszokta van egy napi rutinja és szeret is oda járni. Nem biztos, hogy azzal teszek kapásból jót neki, ha kiveszem a barátaitól a bölcsibe. Azért én ezt is szem előtt tartom. Mert egyrészt mire a tesó megszületik ő már közelebb lesz a 3hoz és akkor már igényli is a társaságot.

Nyilván a legjobb helye mellettem lenne.

2013. febr. 25. 10:38
 6/20 A kérdező kommentje:

Megkérnék mindenkit, hogy aki negatívan pontozna az ne tegye a kérdésemnél. Mert hasznos válaszokat kaptam és én hadd döntsem el a saját kérdésemnél, hogy számomra mi volt hasznos.

Köszönöm.

A második válaszolónak is ment a zöld kéz tőlem.

2013. febr. 25. 10:39
 7/20 A kérdező kommentje:
Meg ami lemaradt lehet nem volt egyértelmű ő már most is bölcsis. Ezért nem egyértelmű számomra a dolog.
2013. febr. 25. 10:41
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
3-dik válaszolóval értek egyet. Ha tele vannak a bölcsődék, nem értek egyet, hogy olyan gyerek legyen bent, akinek nem dolgozik az anyukája. Nehéz kettő picivel, de nem kibírhatatlan. Nekem is 13 hónap van a kettő között, a nagyobb idén kezdi az óvodát, a kisebbik 2 lesz májusban. Lejár a gyed, megyek vissza dolgozni, a bölcsiben persze várólistások vagyunk, kicsi esélyt látnak rá, hogy bekerül. Magánra nincs pénzem. Majd kiderül mi lesz. Egyetértek vele, hogy elveszi a dolgozó szülőktől a helyet. Az anyuka, aki otthon van, nem dolgozik, magánba adja a gyerekét, ne államiba.
2013. febr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdez rá, nálunk a helyi tv.-ben két napja az a téma, hogy félig üresek a bölcsik.

Szóval itt biztos maradhatna.

2013. febr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak olyan gyerekek járhatnak bölcsibe akinek mindkét szülője dolgozik. Ha anyuka otthon van a kicsivel akkor nem is jelentkezhet a másik gyerekkel!
2013. febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!