Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti gyereketek is más a bölcsib...

Ti gyereketek is más a bölcsiben/oviban/ családi napköziben, mint otthon? Többi lent!

Figyelt kérdés
2,5 éves múlt a kislányom. Itthon nagyon önálló, egyedül eszik, öltözik, vetkőzik, egyedül levetkőzik és felöltözik a pisinél, vidám, akaratos. Benn viszont pont az ellenkezője:-(. Ott vetkőztetni kell a pisilésnél, sokszor etetni kell, holott itthon nem is engedi, hogy segítsünk. Családi napközibe jár hetente pár délelőttöt. Akinek ennyire máshogy viselkedett a gyereke, egy idő után változott vagy így maradt?
2013. febr. 8. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában a gyerekek többsége otthon éli ki magát, és a bölcsiben, oviban szófogadóbb, "jó gyerek".

Nálatok ez éppen fordítva van, amivel nincsen semmi baj.Az én tapasztalataim szerinte ez szinte minden gyereknél megfigyelhető. Nem is kell ennek változni, egy jó darabig így maradhat.

Dolgoztam bölcsisekkel, ovisokkal 7 évet, mivel pedagógus vagyok, úgyhogy láttam erre 1000 példát:)

2013. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, ment a zöld kéz:-).


Viselkedésbe nálunk is itthon "rossz", benn el sem hiszik, hogy tud hisztizni. De azt, hogy a többi dolgot miért nem csinálja benn, nem értem:-(. Inkább ott legyen jó, mint itthon.

2013. febr. 8. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán így próbál némi extra figyelmet kicsikarni magának...
2013. febr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi neked is.


Nem hiszem, mert kevesen vannak, figyelnek rájuk rendesen. Csak olyan, mintha nem is az én kislányomról beszélnének:-(

2013. febr. 8. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!