Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5-3 év körüli gyerekedre...

2,5-3 év körüli gyerekedre milyen nadrágot adsz? Harisnya+farmer vagy harisnya+bélelt nadrág? Arra gondolok, amikor ki is mennek az udvarra játszani.

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Harisnya+sima nadrág. Bélelt nadrágot nem adok rá ilyenkor már.
2013. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ma reggel még overálban ment oviba (nem bántam meg, mert nyakig sárosan hoztam haza). Itthon ovi után már csak harisnya és farmer volt rajta, míg kint játszottunk egy kicsit. De már 3/4 5 körül kezdett lehűlni a levegő, akkor már inkább bementünk. Holnap fogalmam sincs, hogy mibe vigyem, mert ha kiviszik őket a sáros udvarra, akkor "gyönyörű" lesz a farmerja, overálban viszont szerintem már besül (bélelt gatyója és vízhatlan nincs).
2013. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek:-).


Kedves 2! Én is így vagyok, mint te. Szívem szerint overállt adnék rá és nem számít, hogy sáros lesz, de az már meleg.

2013. febr. 25. 20:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ma a lányom is sáros volt, ebből tanulva holnap amikor megyek érte, viszek egy másikat. Így nem koszosban kell haza vinnem.
2013. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Még csizmát/bakancsot adtok rá?
2013. febr. 25. 20:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, még azt. Majd ha tenyleg marad a jó idő, akkor veszek átmeneti cipőt neki. Amúgy bakancsa van.
2013. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ma bélelt, de nem anorák nadrágban+ harisnyában vittem a fiamat bölcsibe, meg gumicsizmában, mert errefelé még nedves volt a talaj. Holnap a harisnya fölé kap egy vastagabb bársony nadrágot, a lábára bélelt bakancsot, mert esőt nem mondanak. Viszek neki egy jó meleg melegítőnadrágot, ha az udvarra mennek, mert ma felborult a motorral, és csupa sár lett a nadrágja. Szégyelltem is ráadni hazafelé, szerencsére volt vastag melegítőnadrág a szekrényében. Holnap okosabb leszek az utcai nadrágot nem hagyom elöl. Neki ilyen időben melege van overrál nadrágban, a kabát alá is elég a trikó+rövid ujjú+vékony hosszú ujjú. Így is leizzadt rohangálás közben, dobtam is mindent a szennyesbe.
2013. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az enyémen vastagabb melegítő volt és térdzokni. Harisnyát nem hordhat az atópiája miatt (pontosabban 100% pamutot, nos eddig mindegyikről kiderült, hogy mégsem az).

Voltak ma sétálni a bölcsiben, még a cipzáros pulcsit sem adták rá a kabát alá, átmeneti kabát volt ma rajta. Nálunk 15 fok volt 11 órakor.

Vittem neki váltónadrágot, mert gondoltam, hogy agyig sárosan hoznám haza a bölcsiből, a benti váltómelegítőjét még vékonynak gondoltam.

Még a bakancsa volt rajta, de nem bundás a belseje.

2013. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Harisnya, plusz nadrag, amig nem melegszik az ido, de az elso napsutesekkel nagyon kell vigyazni, mert becsapos. Folul is retegesen oltoztetem, triko, polo, pulcsi. Altalaban csizmaban van kinn. 2.5 eves mult.
2013. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Farmer +harisnya,alul,fölül,polo,pulover,tavaszi szövet kabát,csizma.
2013. febr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!