Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki ad/adott broncho vaxom-ot...

Aki ad/adott broncho vaxom-ot gyermekének, hogyan adta?

Figyelt kérdés
arra lennék kiváncsi,hogy mennyit kellett szedni,milyen szünetekkel.Mert a fiamnak(2,5éves) azt mondta a doki,hogy egy dobozzal adjak neki ugye minden reggel éhgyomorra,aztán 1hónap szünet.Utána megint 1dobozzal,megint szünet.Másnál is igy kell?Mert mindenhol azt olvasom,meg a tájékoztatóban is úgyvan,hogy 10 tasak,aztán 20 nap szünet.Most tök ideg vagyok,hogy én rosszul adom a gyereknek.
2013. febr. 25. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:

10 tasak, majd 20 nap szünet, megint 10 tasak, majd 10 nap szünet, és ismét 10 tasak.


Nekünk így mondta az orvos.

2013. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi úgy szedtük, hogy 1 dobozt folyamatosan beszedni, ez ugye 30 nap (30 tasak). Utána 1 hónap szünet, aztán kellett vennünk még egy 30 tasakos dobozt és úgy kellett beszedni, hogy 10 tasak, utána 20 nap szünet és így végig. De hallottam már olyat, hogy másként mondta a doki. 4,5 éves kislány anyukája.
2013. febr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm.Nekünk is igy mondta,30 tasak,30 nap szünet,ez meg volt,most megint 30 tasak,30 nap szünet...de igy senkitől nem hallottam még...remélem tényleg jól mondta,mert a fiamnak azóta vannak fulladásos köhögései,ami azóta sem múlik el,mióta elkezdte ezt szedni....mondtam nem is 1x a dokinak,de azt mondta ennek ahhoz semmi köze....de engem valahogy nem hagy nyugodni....

Nem tudom hogy ha abba hagyatom vele a szedését,nem adom neki többet,nem e ártok jobban neki...

2013. febr. 26. 11:38
 4/6 anonim ***** válasza:

A mi orvosunk azt mondta, hogy mindkétféleképpen lehet szedni. Mi úgy szedtük, hogy egy tasak, majd 1 hónap szünet, majd a második tasak. A köztes egy hónapban béres cseppet szedtünk. De 10 tasakonként is lehetett volna szedni.

Talán azért jobb a havi adagolás, mert közben tudsz egy másfajta immunerősítő kúrát adni, ami a mi esetünkben a béres csepp volt, de bármelyik más lehet. Úgyhogy ne aggódj, nem adod rosszul.

2013. febr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
* 1 doboz, 1 hónap szünet - így akartam írni.
2013. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi.Csak nekünk nem úgy mondta,hogy a 2. dobozból 10 tasak,20 nap szünet,hanem ugyanúgy az egész dobozzal(30 tasak),és 1hónap szünet megint,ezért félek kicsit.
2013. febr. 26. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!