Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Broncho-Vaxom gyerekeknek...

Broncho-Vaxom gyerekeknek való készítményről mik a tapasztalataitok? Valóban ellenállóbbá válik a kicsi a sok betegséggel szemben?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi már kétszer használtuk. Két kúrát. Beteg lett így is. Lehet hogy többször lett volna, ha ezt nem szedjük be.
2013. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor kicsi voltam, a szuleim eveken keresztul tomtek belem a bronchovaxont (minden osszel-telen a honapokig a nemtudom hany napos kurak), de semmivel nem lettem ellenallobb. Lehet, hogy egyeseknek hasznal, de nekunk csak kidobott penz volt.
2013. jan. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk nem vált be.Azt mondtaa doktornőnk ha fogékony a felsőlégúti betegségekre,ha a fejem tetejére állok is el fogja kapni.


Csak az idő segített.A bölcsi úgy telt,hogy 1 hét ott,2 hét itthon.Az ovi első évében(mini csoport) havonta,2 havonta volt beteg.Most kiscsoportos szeptember óta 1x volt beteg.

2013. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak sem vált be. Most Isoprinosine kúrát csináltunk, egyenlőre úgy tűnik ez jobb.
2013. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk sem vált be, folyton beteg volt, még a szedés közben is, úgyhogy le is álltunk vele. Nekünk is az Isoprinosin, ami jobban használt!
2013. jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Leírom akkor én is a mi tapasztalatainkat.:) Augusztusban került a lányom bölcsibe, már akkor felírta a doktornő immunerősítésnek a bronchot. Egybe írta a 30 adagot, hát elég húzós lett volna a 6000 ft, és én is utánaolvastam, túl sok pozitív tapasztalattal nem találkoztam, sőt féltem is, hogy majd rögtön a bölcsi elején épp ettől fog megbetegedni, ha netán úgy reagál a szervezete rá, mint egy vírusra... Nem vettem meg. Aztán november végétől elkezdődött, hogy egy hét bölcsi - egy hét itthon. Karácsonyi szünetről már vissza sem ment a bölcsibe, mert köhögéssel, náthával kezdődött az újév. Pedig akkor tényleg nem is volt már hetek óta bölcsödében. Amikor elvittük a doktornőhöz, mérges voltam itthon, hogy remélem nem tart megint szentbeszédet a broncho-ról, inkább gyógyítsa meg...:) Persze ismét mondta, hogy épp ezért javasolta nekünk ezt, mert úgy látszik elég sűrűn megfordulunk nála... Erre én is elmondtam, hogy túl drágának találom, és vélemények alapján úgy tűnikm meg sem éri az árát. Erre mondta, hogy felírja 10-es adagban. Na itt megtörtem...:) Akkor azt gondoltam, hogy úgyis kiadunk ennyit béres cseppre, sőt már sokféle vitamint kipróbáltam akkorra, ám legyen, megvettük... Már el is kezdtük betegen szedni, azt mondta a doktornő, segít a felépülésben is. Ez volt január elején, és azóta (most lesz 5. hete) egyfolytában jár a lányom bölcsibe. Pénteken kezdtük a szünet utáni második kúrát, már alig vártam, hogy adhassam neki...:) Szóval úgy tűnik, mi abba a csoportba tartozunk, akiknek bevált, pedig tényleg egyáltalán nem hittem benne. Remélem továbbra is segíteni fog...:) Bocsánat, hogy hosszú lett, de megfogadtam, hogy ha valaki a broncho-ról kérdez, ezt le fogom írni...:)
2013. febr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A fiam januárban négy napot volt oviba. Holnap kezdünk. Kíváncsi leszek meddig bírja! :)

2013. febr. 3. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!