Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol eszik a kétéves gyerkőcötök?

Hol eszik a kétéves gyerkőcötök?

Figyelt kérdés
Az etetőszékben nem ülhet,mert hintáztatja magát és attól féltünk,hogy egyszer hátracsapódik és nagyon beüti a fejét...az asztalnál eszik,ahol mi az egyik székre párnát tettünk és ezen ül,de olyan örökmozgó, hogy innen is már leesett...ti hogyan oldjátok meg?

2013. febr. 26. 16:06
 1/9 wartburg353s ***** válasza:
100%
Ha már tud egyedül enni, szerezzetek be egy kis asztalt kis székkel, és tegyétek a nagy asztal közelébe. félő, hogy eleinte el akar majd mászkálni, viszont a kis székkel, ha elesik is, nem eshet nagyot. A miénk etetőszékben ül, még az enyém volt az etetőszék kiskoromban, és annyira stabil, hogy én se tudnám feldönteni, épp elég arrébtolni is. Gondolom, ma már nem gyártanak ilyeneket.
2013. febr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kisasztal kisszék már elég régóta, 2 év 4 hós.
2013. febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a székre autóba való ülésmagasítót tettem. Nálunk bevált.
2013. febr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy asztalnál eszik velünk. Kétszer bepróbálkozott azzal, hogy ficergett, leszállt, akkor szépen elvettem előle a tányért és beküldtem a szobájába (persze később megkapta az ebédet). Azóta rendesen megül az asztalnál velünk.
2013. febr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amióta tudnak ülni az asztalnál esznek(igaz nekünk pad van, nem szék, nem nagyon tudnak leesni. A kislányom 2éves, ő inkább feláll, mert úgy jobban eléri, a fiam már ülve eszik(eddig térdelt).

Nagyszülőknél pedig kis asztal, kis szék.

2013. febr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek...
2013. febr. 27. 11:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én székre csatolható ülésmagasítót vettem, amin van biztonsági öv is. Igazából az övet már nem kellene használni, mert nem esik le, de ő mondja, hogy kössem be. Ha sima nagyszére ültetem, akkor minden 2-3 falat után el akar rohangálni, így pedig simán végigüli az egész ebédet.
2013. febr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ez nagyon jó...köszi utána is nézek..
2013. febr. 27. 12:55
 9/9 anonim válasza:
Szerencsére van magasabb székünk az asztalhoz, így velünk eszik. Sajnos előfordul, hogy fogja magát és lelép a tányérral ha egy kicsit nem figyelek, de mindenképp asztalhoz szoktatom.
2013. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!