Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Írátok vicces sztorikat a...

Írátok vicces sztorikat a gyerekeitekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Az unokaöcsém a minap közölte velem, hogy puding illatom van! Mondom az milyen??? Mire rajöttünk hogy a vaníliás parfümömre gondol! Kis haspók. Csak az édességen jàr az esze.
2013. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Másfél éves kisfiam mutogat a lábam közé és mondja: kuki-kuki! Mire mondom neki, hogy anyának nincs kukija. Egy kicsit elgondolkodott, majd megkérdezte: holnap? Mondtam nem, anyának holnap sem lesz kukija:))))
2013. febr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Tegnap reggel a kislányoms (3 éves) vérnyomást rajzolt :)
2013. febr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Az enyém meg tengeralattjárót kért a nyuszitól, de igazit.
2013. febr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Játszótéren a 3 éves lányom a papának: ha majd te is ilyen kisgyerek leszel mint én, akkor majd beleülhetsz a hintába és én is meghajtalak, de addig nem!
2013. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Férjem tisztába rakta a lányunkat, közben bohóckodtak. Megpaskolta a fenekét, de azt nem látta, hogy pisilt is közben. A pisi belement a szemébe, kiabált, hogy menjek gyorsan, de annyira röhögtem, hogy nem bírtam sietni.
2013. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A férjem vitte fürdeni a 3 éves kislányunkat,és kiabált ki a fürdőszobából,hogy mit keres a gyereken az ő alsógatyája.Amikor megláttam annyira elkezdtem nevetni,hogy alig tudtam abbahagyni.A kislányunk leszedhette a szárítóról az alsónadrágot és felvette,majd rávette a saját melegítőnadrágját és ezért nem láttuk mi van rajta.
2013. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
3 és fél éves kislány, elesett a minap és beverte a térdét. Elkezd panaszkodni: anya, fáj a lábam könyöke.:)
2013. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztori nálunk is akad bőven:)


a 27 hónapos lányom egy kis dumagép, néha olyanokat mond,hogy csak pislogunk.


A minap hisztizett,beküldtem a szobájába, és megmondtam neki,akkor jöhet ki ha lenyugodott, nagy "sírás" közben bement, majd fél perc múlva kiabál: "anya, deje ddószan(gyorsan), baj van, folyik a szemem". Én hülye rohanok,hogy mi lett a szemével, hát mi?? folyt a könnye

2013. márc. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jaj annyira jókat írtok, itt nevetek magamnak! :-D


3 éves a lányom:


A férjem megfogja a lányunk lábát.

-Apu nem vagy kötél!


A lányunk keres engem, odamegy az apjához.

-Hol van anyukám?

-Eladtam anyádat!(mondja a férjem viccesen.)

-Nem tudtad eladni anyámat! (mondja mérgesen és csípőre tett kézzel, én ekkor mentem be a szobába.)


Zuhanyozáshoz készülődtem, levetkőztem.

A lányom benéz,majd elszalad, az apjához.

-Apuuu anyu pucéron van!

2013. márc. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!