Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek mi volt a "legdurvább...

Nektek mi volt a "legdurvább beszólása" a védőnőnek mikor kint volt családlátogatáson?

Figyelt kérdés

Kezdem a sort.:)

Bent voltunk abban a szobában ahol a pár napos kisfiúnk és mi is aludtunk és kinézett az erkély ablakon és mondta, hogy hű micsoda szomszédot fogtunk ki ezekkel az épületekkel(apósom ipari épületeire lehetett onnan látni)én meg mondtam, hogy nem szomszéd:) az is hozzánk tartozik :))

csak nyelt egyet zavarában :)



2012. szept. 14. 20:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
"Hogy tudja elviselni a ferjet?"
2012. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Szerencsére normális védőnőnk volt. Aztán lecserélték. Az új még nem volt itt.
2012. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A miénk is normális csak ez kicsúszott a száján.:)
2012. szept. 14. 20:51
 4/21 anonim ***** válasza:
81%

Hozzánk soha nem jött ki 3 év alatt. Béreljük a lakást, így az előző lakásunknál volt egy normális, van viszonyítási alapom.

Szóval: 3. babával terhes lettem, bementem a kiskönyvért, erre azt hitte, hogy a két kicsiről akarok beszélni. Amikor mondtam, hogy várjuk a 3. babát, először:

- ez vicc?

majd:

- tervezett baba, megtartjuk???

- minek 3. baba van egy fiú és egy lány, akkor?


Majd most hívott, hogy a kicsi megkapta -e a 18hós oltást. Mondtam igen. Erre: maga még terhes? ha igen, be kellene jönnie.


Mondom: kinyílt a méhszájam, nem mennék a 2 gyerekkel így. Kijön?


Válasz: nem tudja, majd hív.


Azóta sem jött ki, soha nem volt nálunk.

28 hetes kismama vagyok, 3,5 éves a nagyobb, 1,5 éves a kicsi.

Párom vezető beosztású és max gyedet kapom, gyerekek szépek, jól öltözöttek, jól neveltek. Hm. mégis ezt mondta. Nem is ismer.

2012. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Lehet, hogy általános vélemény a részéről, hogy azért vállaltatok harmadik gyereket mert belőlük akartok megélni.:/
2012. szept. 14. 21:09
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Étolajjal kenjem a gyereket, ne babaolajjal, mert attól kipattogzik. Ettől férjem annyira lehidalt, hogy visszakérdezett: só,bors mehet rá, aztán süthetjük közép meleg nyílt lángon?
2012. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

Hármasikrekkel voltam terhes. A terhességem alatt összesen 2x találkoztam vele, miután heteken át "üldöztem" telefonon, mire sikerült nagy nehezen utolértem. Mindkétszer én mentem hozzá. Mobiltelefon számot nem adott, a központi vonalas számon viszont - ha végre nem volt foglalt - legtöbbször csak azt mondták, Margitka most nem elérhető. Sosem hívott vissza. Egyik okossága volt, hogy 8-10 kilónál ne hízzak többet (56 kilóról kezdtem a terhességet, és nem 1, hanem 3 gyerek volt a hasamban...)


Amikor hazajöttünk a kórházból a gyerekekkel, másnap eljött hozzánk (először és utoljára...). Januárban bundás csizmában, táskával gyalogolt volna be a gyerekszobába. Nem engedtem be... Anyukám is éppen itt volt, közölte vele, hogy úgy gondolja, nincs szükségünk a jótanácsaira a jövőben. Majd megoldjuk...

Na, azóta sem keresett, illetve amikor voltunk oltáson talán 6 hónaposon, akkor aláíratott egy papírt, hogy nem tartok igényt a védőnői szolgálatra.

2012. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Ártatlan kis tengerimalac egy terráriumban a nappaliban. Megkérdezte a védőnő, hogy nem ugrik-e ki és nem harap-e. Muhaha. Persze. Vérmalac, nem?

:) :)

2012. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

nekem is nagy szerencsém van mert csodás védőnőnk van

sokat segített maximálisan támogatott lelkileg és szakmailag a terhesség alatt

és a baba hat hetes koráig minden héten eljött, sőt hozott babaruhákat is hogy más anyukák leadták mert kinőtte a gyerkőc és nem e sért meg vele

azóta is havonta jár, de mondta hogy bármi kell szóljak

és ha receptre van szükségem felíratja a dokival és bedobja a postaládánkba hogy ne kelljen fáradnom

nagyon hálás vagyok neki :)

2012. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

Nekem a gyerekorvos szokott sziporkázni.


7 hónapos volt a gyerek, és megkérdezte tőlem a gyerekorvos:

-Szopik még?

-Igen.

(fejcsóválás) -Na, nem baj az.


Gyereket tervezünk, csak még nem jött össze. Doki megszólal:

-Kéne már egy kistestvér ennek a gyereknek.

Én: -Hát, nem rajtunk múlik.

Ő: -Hát, kin?


Nem adtam bölcsibe a gyereket, három éves koráig otthon voltam vele. Gyerek két éves volt, amikor a gyerekorvos megkérdezte:

-Miért nem megy már vissza dolgozni? Hogy fog ez a gyerek szocializálódni?

2012. szept. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!