Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használ valaki gyerekbicikli-v...

Használ valaki gyerekbicikli-vontató rudat? Szeretitek, biztonságos?

Figyelt kérdés
Ilyenre gondoltam [link]

2013. febr. 28. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Hallgattad a Morning showt? :))


Amúgy én nem használnék, nem tartom elég biztonságosnak, leginkább más kerékpár/autó miatt félnék ilyet használni.


Én a kerékpárra szerelhető gyermekülésre szavazok, majd utána saját kerékpár a gyereknek.

2013. febr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, mi használtuk. Óriási segítség volt, mikor még kisebb volt. Nem tudott mögülünk kikacsázni az úttestre, és ha elfáradt, húztuk :) Csak kicsit borsos az ára (20 ezer körül), használtan pedig nem nagyon van.
2013. febr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Haha, igen tényleg hallgattam! :D Bár már korábban is foglalkoztatott a téma, tényleg elég drága, de aki sokat bicózik, annak megérheti...

Ez mondjuk nem az, amit a Feri mondott, ha ezt használja az ember, akkor a gyereknek is ugyanúgy tekernie kell, ugye? És még arra is figyelnie kell, hogy ne fékezzen.

Az az utánfutós megoldás, ami a rádióban volt, az jobb, csak az meg 45.000, és külön bicóként nem is lehet használni.

2013. febr. 28. 09:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk van, nem a rúd hanem a tandem utánfutó. Lehet használtan is venni, mi sem újonnan vettük. Mi szeretjük, a férjem szerint meg kell szokni,kicsit más vele a biciklizés, de biztonságosabb mintha a kisgyerek előttünk kacsázna (főleg ha még, nem túl nagy a rutinja a biciklizésben). Soha nem volt gondunk vele, egyszerű a rögzítés, én tudom ajánlani!
2013. febr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!