Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 18-19 kilós 4,5 éves gyereknek...

18-19 kilós 4,5 éves gyereknek van olyan jó, biztonságos gyerekülés ami alváshoz is kényelmes és kicsit lehet dönteni?

Figyelt kérdés
Nekünk Cybex free fix ülésünk van és rossz nézni a gyereket benne, ha elalszik. Nyeklik, nyaklik ülve, vagy teljesen előre dől... :(

2012. nov. 13. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Römer kidfix van,ez egy kicsit dönthető.A fiam szintén 4.5 éves,ám kicsit nehezebb,Ő 21 kg.
2012. nov. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok.Ilyen: [link]
2012. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! És tud benne aludni is? Nekem lányom van, ők kicsit könnyebbek. :)

Nekünk ilyen van: [link]

Kicsit ennek a dőlésszöge is állítható, de inkább csak az ülés háttámlájához igazítás miatt. Nem az alvás és kényelmesség miatt.

2012. nov. 13. 15:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez is inkább úgy állítható,ám ez az ülés háttámlájával együtt(is)dönthető.Érdemes "élőben" megnézni.Az én fiam jókat alszik benne.Mi sokat utazunk(Ausztria,Szlovénia)de soha nem panaszkodott még a fiunk.Ha nagyobbat fékezek az én gyerkőcömnél is előfordul,hogy előre dől,ezért én általában teszek rá nyakpárnát(hosszabb úton).
2012. nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nálunk fékezés nélkül is a térdére dőlve aludt... :( (Igaz, akkor kicsit rosszul igazítottam a háttámlát.) De általában nagyon csúnyán előre, vagy hátra csukló fejjel alszik benne. De akkor majd megnézzük.
2012. nov. 13. 15:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Ennél az ülésnél gyerek által is állítható, dönthető alvópozíciót írnak. Valaki ismeri ezt? Mennyire számít ez alváskor? [link]
2012. nov. 13. 16:12
 7/7 Golan Trevize ***** válasza:

Azt nem ismerem, de ha már Cybex, akkor a Solution X2 dönthető.

Pallas2-ben (ebből átalakítás után Solution X2 lesz) kényelmesen alszanak a gyermekeim.

2012. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!