Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek hogy hangzik az a...

Szerintetek hogy hangzik az a név, hogy Boczor Virág Zita?

Figyelt kérdés

2013. febr. 28. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Bokor virágzik a ... réten.

Nem tetszik ez így együtt.

2013. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Boczor Zita Virág, inkább így.
2013. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem szép így ahogy van
2013. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, plusz: a Boczor annyira egyedi vezetéknév, hogy egy keresztnév elég hozzá
2013. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is elöl legyen a Zita.egyébként úgy hangzik mint egy különleges növény faj.
2013. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Nekem meg pont a Boczor Virág sorrend tetszik. Ez legfeljebb egy „csokor virág”-ra enged asszociálni, de lássuk be, a Virág névnél ez nem túl meglepő, és a virág egy pozitív dolog, csak jó, ha egy egész csokor van belőle.


Kimondtam gyorsan kiejtve a Boczor Zita nevet, és az jutott eszembe, hogy „Mit csinál?” Egy ittas egyént képzelek hozzá, aki hazafelé hangosan dajdajozza, hogy „Sej, bocorzika, bocorzikaaaa…” :)

2013. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele gond, bár a Zita nem tetszik.
2013. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 könyvmoly18 válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, szerintem is ez a három név már sok együtt. Bár nekem tetszik az a név is, hogy Zita mégis a Boczor Virág mellett voksolok. De te döntésed :D
2015. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!