Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy hülye kérdésnek...

Szintiatina kérdése:

Lehet hogy hülye kérdésnek hangzik de nem volt még ilyenben részem a terhességem alatt. Menjek el dokihoz hétfőn?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok és szerintem elkaptam valami nyavalyát. köhögök egy kicsit gyengének érzem magam meg mindig feküdnék a fejem is fáj de nem vagyok lázas az orrom is folyik,tüsszögök. Nem voltam még beteg a terhességem alatt hála.
2013. jan. 19. 14:32
 1/7 A kérdező kommentje:
ma léptem bele a 31. hétbe bocsi :)
2013. jan. 19. 14:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél valami homeopátiás szert (pl. oscillococsilumot), azt szabad a terhesség alatt is. Vagy kérdezd meg a gyógyszerészt mit ajánl. Ha rosszabbodik a helyzet menj el orvoshoz. Ha lázas vagy mindenképp csillapítani kell mert azzal jobban ártasz a babának mintha nem vennél be semmit. A te megfázásodtól nem lesz semmi baja. Nekem pl a Panadolt javasolták.
2013. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én ugyanígy voltam terhesség alatt kétszer. nem mentem dokihoz C vitamint szedtem 1000 mgot (orvos tanácsára szedtem ennyit végig) meg feküdtem amennyit tudtam. 2-3nap alatt kilábaltam belőle. de ha úgy érzed menj el dokihoz, Te érzed mennyire fáj. jobbulást!
2013. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! igen ha nem lesz jobb mindenképpen elmegyek. csak hát így a hétvégére nem nagyon kellett ez :( iszok C-vitamint meg fekszek hátha jobb lesz :)
2013. jan. 19. 14:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Németországban élünk úgy hogy nem tudom mi itt ezeknek a szereknek a neve :/ de megkérdezem a patikust hogy tud-e valami jót.
2013. jan. 19. 14:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Én első terhesség közben köhögni kezdtem, kérdeztem a patikust, hogy mit ajánl, adott homeopátiásat.

Na, szedtem 3 napig, rosszabbul lettem, sz*rt se használt, ráadásul kiütéseim is lettek... Ennyit erről.

Ha kicsit gyengébb a szervezeted, nem ajánlom, az enyém se elég erős, majdnem minden végigmegy rajtam.

2013. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is most volt hasonló betegségem. Sós vizes gargalizálással, napi 1000 mg C-vitaminnal, pihenéssel sikerült pár nap alatt kijönni belőle. Lázam nem volt, csak nagyon enyhe hőemelkedés, az is csak egy délután, amikor előtte nem tudtam pihenni. Én akkor mennék orvoshoz, ha belázasodnék. Addig csak felülfertőzne valaki a váróban.
2013. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!