Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Március 31-én betölti a...

Március 31-én betölti a gyerekem a 2 évet, melyik hónapban jön az utolsó gyed? Márciusban, vagy még áprilisban?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy megkérdezhetném a könyvelőmet,de már nem zavarnám,csak most agyalok,hogy van ez?

Aktuális hónapban előre kapjuk,vagy áprilisban jön ,majd a márciusi?

Aki tudja,megírná nekem?

Köszönöm szépen!


2013. febr. 28. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy kitől kapod (munkáltató vagy más), de még március hónapra a teljes hónapra kapod a gyedet, ápr. 1-jétől már gyes, vagy szabi vagy mindkettő ha mész dolgozni.

Szóval lehet, hogy április elején kapod a gyedet, de az a márciusi lesz.

Ha én kapnám, én 31-én kapnám, mert a munkahelyem küldi, vagyis márc. 29-én, pénteken.

2013. febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,tehát akkor április elején jön a márciusi még.

Azt nem tudtam,hogy adott hónapban kapjuk e a gyedet stb. vagy "visszamenőleg".:)

De akkor ezek szerint visszamenőleg,februárit márciusban,márciusit áprilisban...stb.

Nekem OEP-től jön.

Áprilistól gyesen leszek.Aztán meglátjuk hogyan tovább.

2013. febr. 28. 23:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Április elején még kapsz.
2013. márc. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem január 10-én telt le, és február elsején tették a számlámra a 10 nap Gyedet. Tehát utólag, igen. Te április 1-én kellene, hogy megkapd, de mivel az Húsvét hétfő, így valszeg Április 2-a lesz belőle.
2013. márc. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. márc. 1. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!