Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kezdődő középfül gyulladással...

Kezdődő középfül gyulladással vinnétek oviba gyermeketeket?

Figyelt kérdés

Láz nincs (remélem nem is lesz), jó a közérzete, semmit nem kapott rá, szerdán kell visszamennünk fül-orr-gégészetre.

Előre is köszi!


2013. márc. 4. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pont nem hiányozna hogy vmit még beszedjen rá/mellé.
2013. márc. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vinném.
2013. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. márc. 4. 15:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmikép sem.
2013. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmiképp!
2013. márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

huh, ne haragudj, de nem vagy normális ha oviba viszed :(

elnézést, hogy bárdolatlan a stílusom, de a gyerekemet ma hoztam haza a kórházból emiatt, ez egy nagyon alattomos betegség, vedd nagyon komolyan és gyógyuljon csak meg otthon, semmilyen szövődményre nincs szüksége a gyerekednek!

gyors gyógyulást!

2013. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem! Ilyenkor melegre és nyugalomra van szüksége, nem ovira. Ha otthon fogod jó eséllyel kilábal belőle, ha meg oviba megy, lehet szerdára lázas lesz és jöhet az antibiotikum.
2013. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és köszönöm, normális vagyok!

A doki mondta, hogy HA meg tudom oldani, maradjon otthon. Azért kérdeztem, hogy ti mit tennétek, mert igazából én is afelé hajlottam, hogy otthon maradjon, de az orvos elbizonytalanított...

2013. márc. 5. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!