Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pampers Active Baby 5-ös...

Pampers Active Baby 5-ös pelenkát mekkora súlyú babátoknak használjátok? És a Libero 5ös méretet?

Figyelt kérdés

11-11,5 kg a kisfiam, pelenka vásárlás előtt állok, és nem tudok dönteni. A 4-es Pampers már egy hónapja is elég kicsi volt, a 4+-os viszont jó. Csakhogy a mostani akcióban, a dobozos kiszerelésben nincs 4+! Meg merjem venni az 5-öst, nem lesz óriási rá?

Liberóból a 4-est nem használtuk, az 5-öst igen, de az kicsit nagynak tűnik. Elég vaskos combjai vannak a kisfiamnak. Melyik márkát, és abból melyik méretet javasoljátok?

Előre is köszönöm, ha írtok!


2013. márc. 6. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Lányom 12 kg, Liberot használok, most vettem 5-öst, egyáltalán nem nagy, pedig az én lányomnak elég vékonyka combjai vannnak. Szerintem megveheted az 5-öst.
2013. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ott már csak a csípo méretben van egy kis kulombség. Nem lesz nagy neki.
2013. márc. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsivel több, mint 10 kg-os 9 hónapos fiamnak már az 5-ös Pampers pelenkát használom.
2013. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!