Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezhet olyan hogy egy 4...

Létezhet olyan hogy egy 4 éves gyermeknek jön még a foga?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak napok óta höemelkedése van már 2-szer voltam vele orvosnál, ma az oviból is hivtak hogy menjek érte,nem magas csak 38.5 körül van, de az orvos is azt mondta semmi baja. Már nem is tudom mire gondoljak,lehet még jön a foga?
2013. márc. 7. 20:22
 1/3 liony20 ***** válasza:
én már mindent eltudok képzelni 24 éves az unokatesóm és két tejfoga van ami egészséges :)
2013. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Vírusos vagy bakteriális fertőzés szóba se jöhetett igaz? Ami mondjuk még tüneteket nem okozott.

Nektek soha nem nézték, vagy te soha nem nézted, hogy mind a 20 tejfog kint van-e? Ennyi idősen már bőven kint van, nem jön már fog.

De fogzás egyébként sem okoz ilyen magas lázat.

Ez egy fertőzés lesz. Ha most még nincs tünet, figyeld, mert lehet hogy a következő napokban lesz.

A fiam egyszer 4 napig volt egyfolytában lázas, nem látott semmit az orvos, míg az 5. napon újra a torkába kukkantott és kiderült, hogy tüszős mandulagyulladása van a fiamnak. Egyből kapott antibiotikumot és le is ment a láza.

Szóval tuti, hogy valamilyen fertőzése van a fiadnak.

2013. márc. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem,köszi
2013. márc. 7. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!