Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-2,5 éves gyereknek vennétek...

2-2,5 éves gyereknek vennétek Adidas vagy Nike sportcipőt? A védőnőm szerint nem szabad. Meg a gyógytornász szerint se.

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 07:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%

Én megvettem, megveszem!

Nike sensory motion, direkt gyermekeknek van kifejlesztve, ez volt az első cipője, azóta is csak Nike cipőt kap!

Semmi baja a lábának!


Akartam én első cipőnek d.d. Step cipőt venni, annyira szűk, nem ment bele a lába!

Ugyan ez van az elefantennel, hosszú az orra, nem megy bele a lába!



Salus, siesta cipőket nem szeretem, mert velúr bőr, nem gyereknek való, egyszer vizes lesz, vagy sáros, utánna olyan mint egy agyon használt cipő, kopik a színe, a bőr bekeményedik...

2013. márc. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Gyereknek gyermekcipo valo, főleg ilyen kicsinek. Ezek sport cipők, csak kis méretuek. En nem adnék a gyerekekre ennyi idősen az biztos.
2013. márc. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt nekünk is,de főleg a Nike-al az a tapasztalatom hogy vastag és merev a talpuk, nem hajlik abszolut és csak "tappog" benne a baba, gyerek. Ezért nekünk is volt ugyan így dísznek vagy hogy mondjam, elmenősnek néha, de azok a cipők amiket mindennap nyűttünk azok bizony hajlékony talpúak voltak mint elefanten vagy clarks (first step) ez utóbbi azért is jó mert vagy 3 -4 féle szélességben készül tehát szélesebb lábikó is belemegy.
2013. márc. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a lányom Adidas cipőkbe jár,még sincs semmi baja a lábának.Nekem a védőnő ilyet soha nem mondott.
2013. márc. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nekem anno a gyógytornász is a Siestát ajánlotta, meg a védőnő is. Volt mellette D.D.Step és Elefanten cipője is. De most épp kellemetlen a dolog, mert kellene egy sport cipő (tavaly Siesta volt az is), egy átmeneti zárt, meg egy benti szandi a bölcsibe. És ezen dilemmázok, mert egy Nike vagy Adidas cipő fele annyiba kerül, mint egy Siesta. D.D.Stepből meg Elefantenből nincs sportos sajnos.
2013. márc. 10. 08:20
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem állandóan meg nem CSAK azt hordja mindig akkor szerintem belefér. A hangsúly szerintem azon van hogy ne MINDIG csak az a fajta sportcipő legyen a lábán ami nem hajlékony eléggé. Sokan presztízskérdést csinálnak belőle hogy CSAK Nike lehet a gyereken, és mindig csak olyat hord-vesznek a gyereknek, szerintem erre gondol a gyógytornász meg a védőnő is.
2013. márc. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem vennék, nem egészséges, ezért nem javasolja a védőnő meg a gyógytornász se. Telefonon kérdezd meg az ortopédiát, hogy mit javasolnak, ha egyébként nincs panasza a gyereknek, és a gyerekorvos szerint egészséges a lába. Ugyanennyi pénzből rendes cipőt is lehet venni.
2013. márc. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most olvastam az elsőválaszt, a salusnak legkevésbé sem fakul a színe és kicsit sem keményedik meg... Amint írtad, nem volt soha salus cipőtök, szóval....
2013. márc. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Mi számít rendes cipőnek? :)

A Deichmannos Bobbie Shoes cipők pl olcsók, de azt soha nem adnám a gyerekem lábára. A barátnőm mindig olyat vesz, folyton szó szerint leszakad a gyerkőc lábáról, pedig annyira nem is nyúzza.

2013. márc. 10. 08:55
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem akarok reklámot csinálni semelyik márkának, én azt veszem neki, amit az ortopédorvos javasolt (nincs baja a gyerek lábának, csak szűrésen voltunk), ezért ezt tanácsoltam neked is. Kérdezz szakembert. Nem muszáj ezért bemenni, nálunk telefonon is megmondják (Heim Pál).
2013. márc. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!