Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Be mered vallami miket kóstolt...

Be mered vallami miket kóstolt már meg a gyermeked amit nem kellett volna?

Figyelt kérdés
Az enyém a tusfürdőt és az ecetet. Jó az ecet élelmiszer, csak véletlenül a szemébe is ment belőle.
2013. márc. 11. 08:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%

Az én lányom mindent!

Cola, sör, Tusfürdő, krémek, felmosószeres víz, borotva hab, falat evett, csikket, kakit, földet homokot füvet ...2 éves koráig mindent amit talált!

2013. márc. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%

fű , bot, szappan, citroma, cola,alkohol mentes sör egy ici pici korty de ugy kőpőtt szembe velem hogy csak néztünk

2.5 éves

2013. márc. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Tusfürdő,popsikrém,föld,fű.
2013. márc. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Jajj a homokot kihagytam :)
2013. márc. 11. 08:46
 5/27 anonim ***** válasza:
86%

Miért kellett lepontozni az elsőt??


A lányom még csak 3 hónapos, így nem tudok hozzászólni.

Én viszont gyerekként mindenevő voltam.

Habfürdő, nyúltáp, ceruzahegy hó az utcáról és még sorolhatnám...

2013. márc. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
28%

azért kellett lepontozni,mert a felsoroltakból látszik,hogy mennyire figyel a gyerekére

nekem is van gyerekem,én is tudom,hogy egy pillanat alatt megtörténik minden,de a felmosószeres víz azért durva,abban vegyszer van.meg a kakát.azt hogy?na mindegy,nem vagyunk egyformák,de azért jobban is lehetne figyelni

2013. márc. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
kutyatáp, papírzsepi, törlőkendő szívogatás, szöszmösz, talán homokot is nyalt. Én direktbe nem kóstoltatok vele olyat, amit nem kéne. De véletlenek vannak. 17 hónapos.
2013. márc. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Miért lenne durva a felmosószeres víz és a kaki? Pl ha éppen felmosol, vagy csak be van már készítve, ő meg belenyúl a vízbe, aztán meg azzal a kezével a szájába... Fél pillanat szerintem. És azért nem mindenki domestossal mos fel. A kaki meg... Lányom fürdött, én meg fogat mostam. Mire visszafordultam hozzá, már ott lebegett a kaki. Akár meg is ehette volna. Szerencsére nem tette.


Lehetetlenség szerintem annyira figyelni rájuk, hogy ezek a balesetek ne történjenek meg. Na persze elpakolni lehet!

2013. márc. 11. 09:37
 9/27 anonim ***** válasza:
cicakakát
2013. márc. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

folyékony szappant töltöttem az adagolóba, otthagytam a fürdőbe, hogy belecsöpögjön a benne maradt is. gyerek ment pisilni, majd flakonnal a szájában jött ki :/ igazából nem tudom, hogy jutott-e még neki, de azért megijedtem, felhívtam az orvost is, de megnyugtatott, hogy szappant ehet a gyerek :D

egyszer anyóséknál meghúzta a sört, erről jóval később értesültem, nem merték bevallani :S

más durva nem volt, persze homokot, kavicsot, virágföldet kóstolt kicsi korában, de szerintem ezeken minden gyerek átesik :)


volt itt egy anyuka akinek a gyereke egy elemet nyelt le, szegények napokig kórházban voltak :(

2013. márc. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!