Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit és mennyit iszik másfél...

Mit és mennyit iszik másfél éves gyermeked naponta?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
21 hós a lányom. Napi 5 cumisüveggel iszik naponta. Szörp, kakaó, tea, gyümilé.
2013. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20 hónapos. Vizet, teát és tápszert (nem issza meg a tejet) iszik. Hogy mennyit, az változó. Nincs meg 1 liter, de egészséges, jó étvágyú, átlagos méretei vannak.
2013. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19 hónapos lesz hétfőn a kisfiam, kb másfél liter folyadékot iszik naponta. Vizet, gyerek teát 50%-50% vízzel, szörpöt nagyon hígan, 100%-os gyümölcslevet 50-50%-ban hígítva vízzel + reggel és este 210-210ml tápszert.
2013. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Reggel este 210-210 ml tápszer, ezen kívül kb 3-4 dl víz vagy babáknak való gyümilé, vagy itthon facsart valódi gyümölcslé. 17 hónapos fiú.
2013. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kisfiam 21 hónapos.

Napközben vizet iszik(pontosan nem tudom mennyit, mert pohárból kapja és nem mérem), ebéd utáni alvás előtt kap 100%-os gyümilevet (3 dl)és az esti elalvás előtt tejet(3 dl). Összeségében Ő is kb. másfél lityót naponta.

2013. márc. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

másfél liter? :O

az enyém nagyon keveset iszik, nem tudom, hogy vegyem rá, hogy többet igyon. Teát már nem kap egy hete, mert mindig megbuggyant, annyira nem kellett, meg nem akarok cukros innivalót adni a reggeli kakaóján kívül. Gyümölcsöt sokat eszik, és levest is, ezeket leszámítva kb. napi fél liter folyadékot fogyaszt (tej, kakaó, víz). Tegnap elkezdtünk pohárból inni nappal, mert arra gondoltam, hátha az üveg zavarja... Szerintetek mivel próbálkozzak ?

2013. márc. 2. 13:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Nemrég voltunk kórházban és az én lányom nagyon keveset iszik, de ha beteg akkor meg szinte semmit nem akar. Ott rákérdeztem a dokitól hogy egy 2 évesnek mennyit kellene innia, azt mondta 1-1,5 liter között de ebben benne van minden folyadék (tápszer, gyümölcs, leves, főzelék). HA ez megvan tuti nem szárad ki :)
2013. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen ez így van ahogy utolsó írja, benne van a gyümi levesek, tápszer/ anyatej is. Mi is voltunk kórházban rotával akkor kellett pluszban itatnom, nem volt nehéz mert akkor enni nem akart akkor attak napi 1 liter teát neki, és az is elég volt.
2013. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fél liter tej, 2.5dl facsart gyümölcslé (enni nem hajlandó csak inni), meg víz, de ebből nem tudom mennyit iszik pontosan.
2013. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kb. 3,5-4 dl tej vagy ízesített formái (kakaó, Maci kávé), és kb. 6 dl tea, víz
2013. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!