Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Memory párnát kisgyereknek...

Memory párnát kisgyereknek hol vettetek?

Figyelt kérdés

#memory_párna
2013. márc. 11. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyire kicsi? Nem egeszseges a parna kicsiknek, semmilyen.
2013. márc. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Két és fél éves.

Csak akkor használnánk, amikor beteg.

Mert különben nem kap levegőt rendesen éjszaka.

Semmilyen párnát nem tűrt meg, és az én párnámat betettem a feje alá (Memory) és azt megtűrte. De ahogy meggyógyult ki is vettük a feje alól.

És épp azért szeretnék gyerekméretet venni, hogy ha még csak akkor használja is, ha náthás, ne legyen olyan nagy.

2013. márc. 11. 22:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Jysk-ben van gyerekméretű, később egy közbülső betétet lehet bele rakni és úgy egészen kamaszkoráig használható, valami 5000 ft körüli áron vettük pár hónapja.

Az én gyerekeim is nagyon szeretik

2013. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ysk-es a fiamé is, nagyon szereti. Gyerek méretben kapható.
2013. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a jyskbe vettem,de a felnőttet,fordítva használja a gyerkőc.Már úgy gondoltam hogy a kisebb hullám részen!!!2,5 éves fiam nagyon szereti, de a 4 éves csjszim nem!!!
2013. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!