Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csodatanya újságot vettetek?...

Csodatanya újságot vettetek? Tervezitek? Szerintetk megéri?

Figyelt kérdés

Nem lesz túl drága érte az 1990 ft ?

Az első két szám ég tök jó árban van, még 1000 ft-ot sem sokallok érte, de azért majdnem 2000 ft-ért megéri szerintetek?


Köszi!


2013. márc. 5. 12:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem nem éri meg. 60 szám fog összesen megjelenni.

Ha csak 58 számot számolok 1990 Ft-tal, az is 115 ezer forint. Szerintem jó kis farmos játékokat, farmkészleteket lehet venni ennek az árnak a töredékéért. Könyv is van, ami összefoglal tök jól egy csomó állatot és mondjuk max. 4-5 ezer egy jobb minőségű.

2013. márc. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem, és nem is fogok. Szerintem nem ér annyit az egész. ahogyan az első írta, jóval kevesebb pénzért megoldható, ha háziállatos játékot akarsz a gyerekednek.
2013. márc. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%

Én előfizettem rá. Kezdetben nem akartam, de aztán addig cseszegetett a lányunk keresztanyja és keresztapja, hogy végül megtettem.

Keresztanyja ragaszkodik hozzá, hogy ők fizessék a havi majdnem 4ezret, de nem szükséges.

Havonta 5 ezer körül elköltök a lányunkra (könyvek, játékok, stb.)

Szóval, max. havonta 2 ajándékot kap, ami 4ezerből kijön :)

2013. márc. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nekem is a férjem pont ezt mondta amit az első válaszoló írt. Szerintem is igaz, hogy ennyi pénzért csodálatos farmjátékot lehet venni, és vannak jobb összefoglalóbb könyvek. Nem venném meg...
2013. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is utánaszámoltam és röhej, hogy mi pénz jön ki a végén.

Abból valóban sok mindent tudok venni a lányomnak, nem beszélve arról, hogy most érdekes, de 30 hónap múlva, amikor még nyögöm a kifizetést, már lehet rég nem érdekelné őt...

Szóval nem rendelem meg.

Az első számot amúgy megvettem 390-ért, ennyiért megérte. De ennyit erről.

2013. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

én még a 2.at is megvettem de szerintem a következőt majd csak gyereknapkor :)


jónak tűnik amúgy de az ára nekem sem tetszik :S

2013. márc. 5. 13:54
 7/16 anonim ***** válasza:

Mi megkaptuk az elsőt ajándékba, mama megvette. Aztán először ő mondta hogy fizessünk elő, de én is kiszámoltam, hogy majdnem 120.000 forint és húúú majd kapunk kis táskát meg kispárnát... nagyon sokallom érte.

De aztán mamával abban maradtunk, ha olyan csomagot lát, ami neki megtetszik és úgy gondolja akkor megveszi. De pl 2 birkáért meg egy libáért (most csak úgy mondom) nem fizetnék 2000 Ft-ot.

2013. márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az elsőt megvettük, de többet nem tervezünk. Abból a százakárhányezerből már sok szép könyvet és állatot lehet venni. Szerintem szörnyű egyébként a betűtípus a könyvben. Szegény kis elsős, másodikos olvasók szenvedhetnek vele...
2013. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az elsőt megvettem, de kizárt, hogy előfizessek rá, semmilyen ilyen Micimackó klub, meg egyéb leállíthatatlan sorozatot nem fizetek elő.
2013. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szó szerint ugyanazt írnám mint a 9-es. Az elsőt megvettem, mert pont megláttam a boltban, azt sem tudtam, hogy mi ez, utána láttam, hogy ez egy sorozat és milyen drága:(
2013. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!