Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elősegíthetem a szobatisztaság...

Elősegíthetem a szobatisztaságot a textilpelussal?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy eldobható helyett, ezt használnánk hátha hamarabb lenne szobatiszta. 2,5 éves.
2013. márc. 12. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképpen. Hiszen abban jobban érzi a következményét a pisilésnek :) De ennél még hatékonyabb, ha van lelkierős hozzá, hogy egyáltalán nem adsz rá pelust, vcsak nadrágban van és érzi, hogy végig folyik a pisi. Ha érett rá, akkor pár baleset után (ilyenkor is ültesd bilire) tudni fogja, hogy a bilibe ürítsen
2013. márc. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kislányom is 2,5 éves múlt 2 héttel, amikor levettem róla pelust és csak bugyit adtam rá. 2-3 nap alatt megszokta, 1x-1x bepisilt, azóta nagyon ügyesen megy a pisi, kaki a bilibe. Ez 2 hónapja volt.

Szerintem vedd le róla a pelenkát és ne adjál rá textilt helyette.

2013. márc. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem .várj 2-3 honapot és akor adjál rá kisbugyit nappalra .
2013. márc. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy volt, hogy csak bugyika volt rajta, de mikor bepisilt nem különösebben zavarta a dolog.
2013. márc. 12. 10:24
 5/8 A kérdező kommentje:
pedig el lett neki szépen magyarázva, hogy a wcbe kell.
2013. márc. 12. 10:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Kisfiamat se zavarta...aztán mikor megérett rá akkor hiába eldobható pelust használtunk,ő mondta hogy vegyük le a pelust mert bilibe akar pisilni.,
2013. márc. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fiam eleve moshatósba volt, azt szokta meg. Nem lett hamarabb szobatiszta. Viszont zöld szempontokból jobb a mosható;)
2013. márc. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyet értek az utolsó válaszolóval. Nálunk is csak mosható volt használatban, és teljesen átlagosan lett szobatiszta egyik napról a másikra. A csak kisbugyit adok rá nálunk nem vált be (tiszta pisi lett minden). Ő szólt, hogy mostantól bilibe pisil és kész.

Amúgy pedig lehet venni pelenkakülsőt és abba teszel tetrát/törülközőt azt kész, ennél nagyobb beruházást már egy ennyi idős gyereknél én nem tennék.

2013. márc. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!