Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves lányomnak játék konyhát...

3 éves lányomnak játék konyhát szeretnék venni, melyik típust ajánljátok?

Figyelt kérdés
Milyen magasnak kell lennie kb. a pultnak?
2013. márc. 12. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk:


[link]


Karácsonyra vettük a kislányomnak, akkor volt 2,5 éves. 85 cm volt akkor, de elég magas a pultja, mert 110 cm kislány is tudott vele játszani.

2013. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Tefalt ajánlom én is. Nem tudom mennyit akartok rászánni, de van egy kicsivel egyszerűbb és olcsóbb fajtája, mint amit az 1. válaszoló belinkelt.

Az Auchanban láttam 10000.-Ft.

2013. márc. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Max 10.000-re gondoltunk,jó használtan is,csak elég magas legyen és nagy,sok mindent tudjon vele csinálni
2013. márc. 12. 11:53
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


mi ilyet kaptunk használtan testvéreméktöl. szuper minöség, és attól hogy kicsi csak jó. Nagyon stabil, és lányom naponta 2x tuti föz rajta valamit. Kishelyen a nappaliban elfér, de teljes funkciója van.


Szerintem a lényeg, hogy neked tetszen és árban megfelelö legyen és stabil, vagy is ne essen szét elsöre.

A gyereknek teljesen mindegy.

2013. márc. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,


nem szabad hogy sokmindent csinákjon. Egy játéknak az is feladata, hogy a gyerek fantáziáját meg mozgassa és pont ezért nem kell hogy tudjon vizet adni avgy meleg legyen. Ezeket ö mind oda képzeli és eljátsza. egy gyerek képes egy széken 2 edénnyel egy egész ünnepi vacsorát lefözni, ha ahgyjuk, hogy a képzelete beinduljon.

A mi kiskonyhánkon cska oda rajzolt gondombok vannak, de simán föz vele, söt a kistesójának mindig mondja, hogy vigyázzon mert forro. Ès mikor mondom, hogy mosogasson el, akkor oda megy a csaprészhez fogja a konyharuhát és elmosogat vele.


Anagyszüleinél meg a virágállványt nevezte ki konyhának oda hordja a mami eényeit és kanalait és finom dolgokat föz nekünk, pedig gombok sincsenek rajat. ezeket mind egyedül találja ki.

2013. márc. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!