Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák ha egy...

Kisgyerekes anyukák ha egy barát anyuka email-t ír nektek ti kb mennyi időre rá válaszoltok?

Figyelt kérdés
köszi!
2013. márc. 12. 15:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
emailt milyen gyakran nézitek ? naponta? kétnaponta? hetente?
2013. márc. 12. 15:34
 2/12 anonim ***** válasza:
Azonnal, mert úgyis akkor nézem meg, amikor ráérek, majdnem mindennap, főleg, ha tudom, hogy valaki szokott írni, vagy várok valamit.
2013. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Attól függ. Amint megnézem és van időm vagy nagyon fontosat kérdez sürgősen, akkor szoktam rá válaszolni azonnal.

Ha nincs időm és csak csevegés lenne, meg hosszabban szeretnék neki mesélni valamit, akkor csak később, amikor már ráérek.

2013. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Minden nap megnézem az e-mailt, van, hogy többször is, pedig mostmár melózom is. Ha dolgozom, akkor elmenetel előtt, és hazajövetel után is megnézem.

Ha van időm, akkor azonnal válaszolok, ha nincs, akkor vagy éjjel, mikor a kicsim már alszik.

Vagy ha pl. nem bírok írni, mert sok a dolog, vagy beteg a gyerkőc, akkor írok neki 2 sort, hogy okés, vettem, de pl. beteg a gyerek, majd írok...

2013. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Mi van? Még mindig nem írnak neked! Nem megmondtuk, hogy várd ki még ők írnak neked?! :-)
2013. márc. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hát az egyikük nagy nehezen írt múlt héten hogy mikor érünk rá talizni a héten,

írtam neki hogy kedden, de nem írt vissza :)) erre írtam még egyszer hogy akkor jó -e a kedd.....erre ma délután írt hogy a ma nem volt jó nekik.....vicc....


a másiknak szintén kétszer írtam,

csak rövidet hogy :

Szia! hogy vagytok ? baba jól van ? dolgozol még ?


de persze ő azóta is aszik írni :)))

pedig ő a 2. babáját várja, elméletileg már otthon van és bölcsis a gyereke(délután 4 körül hozza el)....


én 3. babát várom és nekem van egy ovis lányom akit reggel viszek, délbe hozok, és a kisfiam aki állandóan velem van mégis jutna rájuk idő(és nem a gyerekek rovására)....

2013. márc. 12. 15:53
 7/12 A kérdező kommentje:

ja és ezeket régen írtam nekik, szóval nem azóta hogy a kérdést feltettem.....

szóval eszembe nincs írni nekik többet.....szerintem ha írnak sem fogok írni mert ennek nincs értelme....


be kell látni hogyha valami már nem megy....

2013. márc. 12. 15:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Hívd fel telefonon!


Én sem nézem minden nap az emaileket, aztán van hogy a gépem bedöglik, pedi még garanciális, a szervíz ül rajta 1-2 hetet, vagy a net Stick romlik el, minden második héten nincs netem:)

2013. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hát kb egy hónapja nem válaszol és ha írok mindíg ilyen időközönként jelez.....mondjuk eddig is inkább én érdeklődtem...szóval szerintem nem hívom fel és "nem zaklatom" az email-ekkel....


ha egyszer kíváncsi lesz majd felemeli ő a telefont....

2013. márc. 12. 16:03
 10/12 anonim ***** válasza:

Általában 1-2 hét.


Ha nagyon-nagyon ráérek, akkor aznap, de volt, hogy rögtön válaszoltam.

2013. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!