Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sokszor megkaptam lányos...

Sokszor megkaptam lányos anyukáktól, hogy mit kellett volna másképp csinálnom, hogy a fiam ne legyen hiperaktív, lányt nevelni én is tudok, fiút pedig nem, ha a kislányom együttműködő, szófogadó lett?

Figyelt kérdés

Értetlenkedve ,felháborodottan alkottak ítéletet rólam,aki mindent elkövettem,hogy a fiamat kordában tartsam,de tehetetlennek éreztem magam sokszor ,mert semmi sem vált be.

A kislányomnál semmiféle praktika nem kell,ő szintén olyan szelíd,kedves kislány mint azok kislányai akik engem megkritizáltak,hogy nevelési ok állhat a kisfiam hiperaktivitása ,nehezen kezelhetősége mögött.

Nem én fogom rá,hogy hiperaktív,hanem szakemberekhez járunk évek óta és ők állítják .


Most akkor fiút nem,de lányt igen jó hatékonysággal vagyok képes nevelni,hogy is van ez ?


2013. márc. 13. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szamársàg ,kislányom is jolkezelhetö,söt a kisebbik fiam is csak a legidösebb mindenki agyára megy.probálom neki elmagyarázni mi a helyes viselkedés de nehezen érti meg
2013. márc. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne ostorozd magad más baromságai miatt! Kapják be...
2013. márc. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy én írtam ki a kérdést:) Nálunk ugyanez és a saját férjecském is engem hibáztat a fiúnk viselkedése miatt és mindenki más is. Nekem kezd elegel lenni ebből és sokszor a fiamra haragszom, hogy miért ilyen, miért hoz szégent rám úton-útfélen. Kislányom most is maga befeküdt az ágyába, betakarózótt, fiam őrjöngeni kezdett, fogalmam sincs, hogy min.... És a fiam idősebb, 2 évvel.....
2013. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zabmester ***** válasza:
Azért azt szerintem te is tudod, hogy egy gyerek nem nevelési hiba miatt lesz hiperaktív. Akik meg téged kritizálnak, azt sem tudják, mit beszélnek. Bármilyen nehéz is, de ne foglalkozz velük.
2013. márc. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na nálunk a fiam kenyérre kenhető, szófogadó.A lányom meg mint egy hurrikán. Semmit nem tudok vele tenni. :O)
2013. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.miért lány nem lehet hiperaktív?bár az én lányom még csak 3éves,de néha úgy érzem kitesz 2fiút...
2014. júl. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!