Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol találok jó gyermek szemész...

Hol találok jó gyermek szemészt Debrecenben vagy Hajdú-Bihar megyében bárhol? Megbízható, lelkiismeretes orvost keresnénk.

Figyelt kérdés
A magánrendelés előny, mert nem akarunk órákig várni 2 perc vizsgálatért, amit futószalag-szerűen végeznek. A kisfiam kb két hete elkezdett pislogni. Eddig ritkán pislogott, de az utóbbi napokban nagyon sűrűn, szinte állandóan. Nagyok a szempillái és lehet az ér a szemgolyójához, ezért pislog, de azért megnézetném egy szakemberrel. Köszönöm válaszaitokat.
2013. márc. 14. 18:06
 1/3 Gyönyörűséges ***** válasza:

Klinika.

A neten megtalalod a honlapjat a gyermekszemeszetnek.

Valamilyen Annamariat keress, elfelejtettem a nevet,a kozponti szamon kaocsoljak ot van privat rendelese is,7000 ft azt hiszem.

300km-rol us jonnek hozza, nagyon jo doki.

4 honapja voltam naka, ezert is felejtettem el a nevet.

Az egesz klinikian 2 doki van, konnyen megtalalod.

Ott a privatra is kerhetsz idopontot.

Remelem segithettem.

2013. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gyönyörűséges ***** válasza:
Bocsi a helyesirasi hibakert telefonrol potyogtem
2013. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gyönyörűséges ***** válasza:
2013. márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!