Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen futóbiciklit vegyek?...

Milyen futóbiciklit vegyek? Tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés

Szoval meglepetésnek szánjuk kisfiamnak,ezért nem tudunk elmenni vele hogy kipróbálja.(régebben próbált párat,hogy tudjuk mennyire nagy neki esetleg)

Szoval netes oldalakon nem irják hogy mekkora a min. és max. ülésmagasság,és nem tudnak infot adni róla.Ha valaki megirná neki milyen van-elsősorban fém-és megirná a max. magasságot(földtöl a nyereg tetejéig) azt megköszönném.Van ahol 51cm-t olvasok,valahol 43-t ahol esetleg megadják,de amit kinéztem,.ott pont nem tudom.Köszönöm a segítéget!


2013. márc. 16. 09:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%

[link]


Nekünk ilyen van. A 2 éves kisfiam imádja. A "műszaki adatoknál" minden le van írva.

2013. márc. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi,ez az egy ahol feltüntetik,de a többinél sehol sajna.ilyet csak azért nem szeretnék mert ha azt akarom hogy még ki tudja használni rendesen,akkor a hoszabb nyeregcső kéne pluszba.
2013. márc. 16. 11:11
 3/22 anonim ***** válasza:
19%

Hát én kivagyok ettől a futóbiciklitől, mi értelme van?????

Inkább nem hogy rendes biciklit vennének az emberek!!

2013. márc. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk fa volt így sajnos nem tudok érdemben segíteni, de kedves előző az értelme az, hogy a még nem 3 éves fiam olyan egyensúlyérzéket szerzett a futóbiciklin -használta kb. 1 évig-,hogy 2 nap alatt pótkerék nélkül megtanult a rendes biciklin menni, mindenki csak les/te. Én csak ajánlom!
2013. márc. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Kisfiamnak vannak kis gondjai a mozgással,nehezebben tanulja meg hogyan lekk egymásután használni felváltva a lábait.nem tudja még tekerni a rendes biciklit,gyengébb is a többi kisgyereknél,és igy nem élvezi,Futóbiciklit próbált már,és az tetszett neki.

Csak hogy válaszoljak a kérdésedre...


Amig nem volt gyerekem,én is értelmetlennek tartottam.

2013. márc. 16. 12:48
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Én is a tanulóbicikli.hu-ról vettem a fiamnak, nagyon elégedettek vagyunk vele. A magasságát azért kellett megadni,mert úgy küldték el, hogy pont jól legyen beállìtva, de még lehet majd magassabbra venni. Mivel 2 éves a fiam, korai lett volna rendes biciklit venni, nem hiszem, hogy tudná tekerni. A motortól viszont sokkal jobb, mert egyrészt fejleszti az egysúlyérzéket, másrészt halkan megy vele. :)
2013. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is a tanulobiciklit ajánlom nagyon jó tényleg és sokáig tudja használni
2013. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szintén tanulóbicikli párti vagyok. (itt a környéken mostanában mindenkinek ilyen van :)) Talán mert a legjobb.

Fiam 2 évesen kapta, most elmúlt 3 éves, van már 14-es tekerős pótkerekes bicaja is. Mostanában felváltva használjuk, hol ezzel, (ha bemegyünk valahova vásárolni, vagy babakocsival megyünk a tesóval stb) hol azzal megy.

A futóbringán már annyira egyensúlyoz, hogy meghajtja, és métereket megy feltett lábbal (tényleg van haszna a lábtartónak, én nem is hittem volna) sőt, még mikor már majdnem megáll, annyira lelassul, még akkor sem teszi le a lábát. A tekerőset 2,5 évesen kapta, azon megtanult tekerni. A dechatlonban már próbálta a 14-est két kerékkel, superügyesen ment vele, nyárra már mi is levesszük neki a pótkereket. Szóval ez az értelme, hogy nem kell utána futni a bottal napokig....


Mi megvettük a hosszított csövet, most 3 éves elmúlt a fiam, és majd lassan átcseréljük, mert már nem tudjuk hova emelni. Én mondjuk nem szeretem, hogyha nagyon hajlított lábbal megy, ezért nem használjuk már a motort sem.


Belejön a váltott lábbal hajtásba majd a te kisfiad is, én is azt hittem, hogy a fiam is csak páros lábbal hajtja majd, mert a motort is csak úgy hajtotta.


Szerintem még simán fogjuk használni a futóbringát egy darabig, függetlenül a tekerőstől, a fiam szereti, meg én is mert csak 3 kg.

2013. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Tanulobicikli.hu rol rendeltem, 4,5 eves fiam meg most is hasznalja.nagyon szereti, tekerni nem szeret. Ezt ajanlom. A fiam 110 cm, megis jo meg neki csovel egyutt ez a futobicaj.
2013. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat, a vàltott lábat a tekerésre értettem:)) azért várok még válaszokat.
2013. márc. 16. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!