Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdeklőnék, hogy Nyíregyházán...

Anyyí7 kérdése:

Érdeklőnék, hogy Nyíregyházán mi a menete az óvodába való beíratásank?

Figyelt kérdés
Amit kinéztem óvodát a gyereknek már 2* hívtam és mind a kétszer más felvilágosítást adtak így nem tudom mitévő legyek.Úgytudom van elő beíratás (1* azt mondták) de most utólag azt mondták ők nem tudnak ilyenről.Akkor most ,hogy is van ez!
2013. márc. 18. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma hívtam fel az Eszterlánc óvodát és ott azt mondták, hogy még nem kapták meg az önkormányzattól a beiratkozás időpontját. Elő beíratásról nem tudok, még ezt nem hallottam.

Egy ismerősöm a Búzaszem óvodáról mondta, hogy április minden hétfőjén van nyílt nap. Egyenlőre ennyit tudok.

Te melyik ovit nézted ki?

2013. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen véletlen :D,mi is azt az ovit szemeltük ki!A Tas utcai.Nekem először feb.végén azt monták ,hogy igen van olyan ,hogy március környékén aki akarja úgymond külön fel lehet íratni a gyereket de valóban az igazi beíratás május környékén lessz.Csak nekem a munkahely miatt ez az ovi lenne jó mert ez esik útba és nem akarok lekésni róla és végűl netalán nem beférni.Gondoltam rá,hogy esetleg személyesen kellene bemenni!szerinted?
2013. márc. 19. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem veszítesz ha bementek. Elvileg be lehet menni megnézni az ovit a beiratkozás előtt. Lassan én is beviszem a kislányomat, csak múljon el ez a beteges időszak.
2013. márc. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!