Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan és mennyi idő alatt...

Hogyan és mennyi idő alatt tanulta meg a futóbiciklit hajtani a gyereked?

Figyelt kérdés
A lányom nem ül rá, csak sétál vele. :) Mármint a lába között van a bicaj, megy vele, de az ülésre nem ül rá. Mennyi idő alatt jönnek bele a gyerekek?
2013. márc. 20. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a lányod? Az én fiam áprilisban lesz 3, most kapott egyet, de talán 5 perc kellett neki, mondjuk ő mindig kölcsönkérte mástól a játszón és gyakorolt már rajta.
2013. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 éves, még sosem ült ilyenen. De barátnőm lánya 2 hónappal idősebb, ő is így megy vele.
2013. márc. 20. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom pár napig csak tolta, de azt igen büszkén:), pedig előtte már kipróbálta a többiekét. Szóval volt vagy egy hét mire felpattant, de azóta is alig lehet leszedni róla:).
2013. márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 2 éves, most kapta a szülinapjára a futóbiciklit. Egyből tudott vele menni, 2 hét elteltével már igencsak szednem kell a lábam, hogy tartani tudjam vele a tempót.:)
2013. márc. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2,5 évesen kapta... pár hétig nem ült rá, de úgysem mint a te lányod..

aztán egyszer csak... :)))

2013. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pont egy éve kapta a fiam,2,5 éves volt

első nap kicsit félt,nem érezte magát biztonságban,másnap már ment vele,mint a golyó

minden nap egyre jobban ment neki,ahogy gyakorolt

ő ilyet nem csinált,mint a lányod,egyből ráült

2013. márc. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma már ráült ő is végre rendesen. :)
2013. márc. 23. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!