Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Zalaegerszegi kórház gyermekos...

Zalaegerszegi kórház gyermekosztályáról van valakinek személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés

Kislányomat viszem, 3 vagy 4 napig kell bent maradni. Ott maradhat a szülő? Milyenek a körülmények? Milyen a nővérek hozzáállása?

Minden érdekelne!


2013. márc. 21. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Közvetett tapasztalatom van csak: ha a szülő fizet a szobáért, akkor együtt lehet a gyerekével, éjszaka is (pontos árat sajnos nem tudok mondani), a nővérek és a gyerekorvosok általában rendesek, segítőkészek, nyilván akadnak, akik kevésbé, de ez függ az aznapi hangulatuktól, betegforgalomtól, a szülő hozzáállásától, stb. A dolgozók szeretik, ha a szülő együttműködést tanúsít a kezelés során, és ha vmilyen vizsgálatra időben kész kell lenni, akkor nem lehet "totyorogni" a gyerekkel. Előfordulhat, h ha vmilyen beutalót, leletet rtg, labor, stb.) el kell vinni másik épületbe, akkor azt a szülőnek kell elvinni, tehát célszerű utánanézni, h a különböző részlegek melyik épületben, hányadik emeleten találhatók.
2013. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én voltam bent.

Ha a gyerekkel akarsz lenni akkor fizetős. Ha csak ti ketten vagytok a szobában akkor 2500 ft. Van benne zuhanyzó, tv, légkondi, napi háromszori étkezés a szülőnek

Ha olyan szobában leszel ahol több anyuka van több gyerekkel, pl 3 anyuka + 3 gyerek, akkor csak 2000 ft.

Az árak 2011. szeptemberiek

Mindenki nagyon aranyos és kedves. Persze bárkinek lehet rossz napja.

Én voltam bent 2011-ben és 2009-ben is. mindkétszer pozitív tapassztalataim voltak

2013. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Mindenképpen ott maradok a kislányommal,ha kell egy széken ülve.

Hörgőtükrözése lesz, altatásban fogják vizsgálni.

2013. márc. 22. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!