Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Azoktól kérdezem, akiknek...

Azoktól kérdezem, akiknek kettő, vagy több gyermeke van. Melyik gyermeketekkel volt a több problémátok? Első, második stb?

Figyelt kérdés
Másik kérdésem. Akinek fia és lánya is van, melyikkel volt nehezebb?
2013. márc. 22. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van, fiú lány fiú és a fiúkkal jóval nehezebb. De mindegyiket imádom persze de a fiúkat nehezebb lekötni lefoglalni helyes irányba terelgetni, több (volt) a fegyelmezési gond stb.
2013. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az idoseb a lany. Vele sajnos sok a problemank. A kisebbik fiu, egesz mas a termeszete.
2013. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egy 4,5 éves fiam és egy 2 éves lányom van.

A fiammal sokkal nehezebb. Hisztisebb, szótfogadatlanabb, kezelhetetlenebb. Nem akar enni, nem akar aludni, nem akar semmit csinálni amire megkérem.

2013. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Lányom 28 hónapis, fiam 16.

A fiammal már most százszor nehezebb és mindig is az volt.

Nagyon hisztis, sírós, kényes és borzasztóán vakmerő.

Állandóán rá kell figyelni.

Persze nálunk a kis korkülönbség is bejatszik...

2013. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van egy fiam és két lányom, 13, 10 és 3 évesek. A középső lányommal van egy kis "gond" nagyon makacs és önfejű. A fiammal csak most kezdődik a gondocska de ez már kamaszkor, a picurkám még áldott jó gyerek a másik kettőből okulva önállóbban próbálom nevelni.
2013. márc. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már én is fel szerettem volna tenni! Az első kisfiú, a második kislány, és az első nagyságrendekkel nehezebb eset. :)

Hogy azért-e, mert fiú, vagy azért, mert ő az első, esetleg egyik sem, csak véletlen így alakult, ki tudja.

2013. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ.

Azért tettem fel, mert több helyről hallottam azt, hogy a fiával nehezebb. Aztán egy óvónő letorkollt, hogy ez nem igaz. Hát kíváncsi vagyok.

Nekem két fiam van. Mind a kettővel nagyon nehéz volt. A kicsi 4 a nagy 6 éves. A naggyal már nincs bajom. Hát a kicsivel sok. Meg anyukákkal beszélgetve az oviban az hallottam, hogy a kicsikkel több a probléma.

S kíváncsi vagyok mások véleményére is.

2013. márc. 22. 21:50
 8/14 anonim ***** válasza:
3 fiam van, 5, 3, 1 évesek. A legnagyobbal a legnehezebb.
2013. márc. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Két kisfiam van. 3,5 és másfél évesek.

A nagyobbikkal sokkal több gondom van, mint a kicsivel. A naggyal másfél éves korában is nehezebb volt, mint most a kicsivel.

2013. márc. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A lányommal a csecsemőkor és talán az első 1-2 év volt nehéz, de ahogy nőtt, úgy lett minden egyre könnyebb vele, most 4,5 éves és egy rossz szavam se lehet rá....

A fiam viszont álombabaként kezdte és ahogy nőtt, úgy lett vele minden egyre nehezebb, most 3 éves és háááát, kategóriákkal keservesebb eset, mint a nővére volt 3 évesen :S

2013. márc. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!