Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek nagyon beteges volt a...

Akinek nagyon beteges volt a gyereke 3-4 éves korban kiscsoportban, leírná a tapasztalatait? Alakult a helyet egyszer?

Figyelt kérdés
3 hetente tuti az orvosnál ülünk és antibiotikum mert arcüreg, homloküreg fül stb gyulladás mikor lesz vége??? Vége lesz?
2013. márc. 23. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém középsős, és még mindig nincs vége. Mindent kipróbáltam már, immunerősítők, vitaminok, sok zöldség, gyümölcs, homeobogyók stb...stb.

Semmit sem érnek.

Két hét betegség után 3 napot bírt járni most is a gyerek.

Addig nem tehetsz semmit, amíg sokan betegen hordják be a sajátjukat. Persze félnek, hogy elveszítik az állásukat, én ezt megértem. De ezzel az én gyerekemet betegítik meg, amit viszont nem tudok tolerálni.


Marad a tehetetlenség és a türelem.

2013. márc. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon beteges volt kiscsoportban. Ha dolgoztam volna,már nem lenne melóm az tuti. Év végén kivették az orrmanduláját,nagyon sokat javult a helyzet. Középsős most, sokat volt beteg most is,de nem lett fül és arcüreggyuszi a szövődménye a náthának,mivel a kivett nagy orrmandula miatt szellőzik a fül és az orr közti rész. Nagyon javaslom ezt nektek is.
2013. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Hát igen a csoportösszetétel is nagyban befolyásolja átlag 3 gyereket visznek haza magas lázzal egy héten a csoportjukból, már sok szülő kezd ezen a beteg gyerek behordáson kiakadni.

Én elhiszem, hogy másnak a munkája múlik rajta , de nekem meg a 4éves gyerekem és a pár hónapos babám egészsége. Nem győzzük a kicsit sem kikúrálni antibiotikumokkal állandóan.

2013. márc. 23. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Öt éves a kislányom és dettó ugyan az van mint az első válaszolónál. Nem is írom le mégegyszer. négy nap ovi max. utána három hét itthon. Ő asztmás is, és már túl vagyunk az orrmandula kivételen és már a második gromet van a fülében. Mégsem javul a helyzet. Én is kipróbáltam már mindent, de semmi javulás.
2013. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom még csak bölcsis és 2 éves de sajnos ugyanebben a cipőben járunk. Még csak egy hónapja jár bölcsibe de már harmadszor beteg, most jöttünk haza a kórházból (hányós-hasmenéses vírus), de volt már torokgyulladás stb. Ma a doktornő azt mondta, hogy ha meg tudjuk oldani akkor inkább ne vigyük egy hónapig, mert semmi értelme annak, hogy egyik kórházból ki- a másikba be...
2013. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!