Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha oviban kiscsoportban nem...

Ha oviban kiscsoportban nem alszik a fiam és zavarja a többieket, hazaküldhetik ebéd után emiatt? Csak aggódom

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 20:05
 1/10 chrishu ***** válasza:
0%

Egyedül tuti nem küldik haza! Nem vagyok jártas a témában de épeszű ember nem küld haza egyedül egy 5 éves gyereket.

(amúgy oviban én sem tudtam aludni de nem küldtek haza)

2012. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ugyértem, telefonálnak nekem, hogy menjek érte, mert nem alkalmas az ottalvásra és oldjam meg hogy mindennap érte megyek ebéd után.

Mi a vonatkozó szabály?

2012. szept. 6. 20:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem várhatják el hogy otthagyd a munkád és érte menj.
2012. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nincs erre kötelező jogszabály sem? Ugye?
2012. szept. 6. 20:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nincsen! Az én lányom mostmár nagycsoportos, de sosem aludt, mindig ugy fogadnak délután, hogy nem aludt, és őt meg őt felkeltette..de nem mondták soha hogy hozzam el ebéd után.
2012. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Kicsit megnyugtat. Mert olyan idegesítő, amikor azt mondják, hogy nem alud, nyugtalan volt és másokat is zavart. Talán valahogy tudnának rá pozitívan hatni. Ők vannak vele. Nekem itthon alszik. Hol könnyebben hol nehezebben.

És olyan fenyegetően mondják, hogy másokat zavar a viselkedése.

2012. szept. 6. 20:52
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Hát gondolom, fordított esetben te se vennéd jó néven ha a te gyereked nem tudná kipihenni magát a másik miatt. Nálunk úgy oldották meg az éberebb gyerekek altatását hogy a dadus melléjük ült és addig nem kelt fel míg el nem aludt így nem tudta szórakoztatni magát és bealudt az unalomtól. Mindenesetre ha megteheted vidd haza ebéd után, legalább egy darabig még.
2012. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, mert már dolgozom.
2012. szept. 6. 21:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem adnak neki akkor valami feladatot amit csendben csinálhat ha egyszer nem tud aludni.Nálunk így oldják meg.Hajtogasson szalvétát,rajzoljon stb.Nem kérhetik hogy vidd haza,ha dolgozol.
2012. szept. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy emiatt haza kelljen menned a munkából. Ha mégis ilyet mondanának, megmondod, hogy bocs de dolgozom. Na nehogy már egy óvónő ne tudjon kezelni egy ilyen mindennapos helyzetet!

Keresztfiam amúgy pont ugyanezt csinálta, úgy oldották meg, hogy egyszerűen szeparálták őt a többiektől ágyastul. Volt neki saját kis kuckója a sarokban, ott aludt (illetve ott nem aludt), így senkit nem zavart, ő is szerette. Négy évig az az ő helye volt, oda se adta volna másnak.

2012. szept. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!