Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős volt gyermeketek,...

Mennyi idős volt gyermeketek, amikor megjelentek a képzeletbeli barátai?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
3 éves múlt.Már elkezdett oviba járni.Először csak 1 volt pont az ellentétje,de ma már 3an vannak :)Mi úgy kezeljük mintha tényleg velünk lennének.5 éves kor körül sajnos elmennek :(
2013. márc. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3,5 éves fiam van,pár hónapja vannak kis oroszlánjai
2013. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

3 éves kor körül volt egy macskája a lányomnak, szerencsére csak kb egy hónapig, azóta nem hallottunk felőle. Mindig kérdeztem, mi van a macskával, egyszer csak azt mondta a lányom, hogy már nincs, már elment (de előtte etettük meg ilyesmi)

Mellesleg engem a víz vert le ettől a képzeletbeli barát dologtól, de persze a lányomnak ezt nem mutattam. Nem bírom ezt a szellemesdit.

2013. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lassan 4 éves lesz a fiam, és van egy kislány barátja, Szofi. Akire néha azt mondja, hogy az ő kislánya, nem a barátja. De sajnos Szofi már meghalt. Másnap viszont mégis él. Nem tudom jó-e ez így?! Olyan nagyon gyakran nem emlegeti, csak, ha olyan a téma itthon.


(Nem rég beszélgettünk a születésről, gondolom ezért mondja, hogy az ő kislánya. Valamint a halál is téma, egy hónapja temettük el apukámat, 1,5 éve anyumat.)

2013. márc. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2.5 évesen került a családba Danda, kb. egy év múlva jelent meg Bankó és 5 éves kora körül hagytak el bennünket. Most nyolc éves a fiam, és még körül tudja írni, milyennek látta őket.
2013. márc. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, mik zajlanak a kis fejükben.
2013. márc. 24. 11:05
 7/9 anonim ***** válasza:
De jó:-) Igen, milyen érdekes kis figurák ők:-) vajon mindenkinek vannak képzeletbeli barátai?
2013. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nincsenek mindenkinek, elvileg azoknak van képzeletbeli barátjuk, akiknek élénk a fantáziájuk. az unokaöcsém 3,5 éves, és egy férfinemű barátja van, annyit tudunk róla, hogy tüskés a feje és szemüveges. a koráról fogalmunk sincs.
2013. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
14 éves lányom azt állítja, hogy angyalai vannak. Aggódom, mert hallottam, amikor a két legjobb barátnője kinevetik emiatt a háta mögött. :(
2016. dec. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!