Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy nap mennyi időt ültök le...

Egy nap mennyi időt ültök le játszani 2 évesetekkel? Mennyi együtt töltött időt igényel gyermeketek? Van olyan aki keveset játszik el egyedül?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Már pici koruktól hagytam őket egyedül játszani napközben. Általában délután, vacsi előtt volt a közös játék. De sokszor ilyenkor is inkább egyedül akartak játszani. Csak a társasjátékokat játszották velünk.
2013. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lányom 1 éves múlt, de ő tipikusan az, ha leülök vele, akkor elvan magában.. ha folytatom a takarítást, főzést bármit, akkor máris kellek :)

Azt veszem észre, hogy inkább azt igényli, hogy legyek jelen, nézzem ahogy ő leköti magát.

Bár van hogy bevon a játékba, ez mindig változó így, h mennyit játszunk egy nap...

2013. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel itthon vagyok a 2 eves lanyommal eleg sok idot toltok vele. Szereti ha olvasok neki, igy azt keri is tobbszot egy nap. Rajzolni, festeni szoktunk mert azt is nagyon szereti, szinten velem egyutt csinalni. Ha jo ido van akkor sok idot toltunk kinnt a szabadban. Emellett szepen elvan maga is, pledaul ha mondom neki reggeli utan anya megy tusolni, akkor elvan nezi a mesejet vagy rajzol, jatszik a jatekokkal. Fozesnel nincs gond mert szeret segiteni igy mikor fozok felall mellem egy szekre es "segit" Ugyanez van a kisebb hazimunkaknal is szivesen besegit es en hagyom. (Igaz utana is ossze kell pakolni...)Delutan mikor apa haza jon a munkabol akkor O van vele mert vele maskepp van a jatek es vadak... Ilyenkor jut idom a tobbi hazimunkara is...
2013. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 éves a fiammal itthon vagyok. Sokat sétálunk(ha olyan az idő és nem esik le rekord mennyiségű hó!) sokat játszunk a kisautókkal együtt az autós szőnyegén, de van úgy is hogy dolgom van akkor bekapcsolom neki a mesét és az leköti addig amíg vissza nem jövök hozzá.

Sajnos kicsit elkényeztettem és rengeteget foglalkozom vele, de útban van a kistestvér így nem tudom annyit emelgetni, és ezt ö nem érti :D

2013. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!