Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csodatanya gyerek újságot...

Csodatanya gyerek újságot megrendelte valaki?

Figyelt kérdés

Én még február 19-én megrendeltem és azt írták, ha megjelenik a 3. szám postázzák azonnal, ez most 19-én meg is jelent. Kíváncsi vagyok, aki megrendelte , kapott már csomagot?

Illetve aki megvette, mennyire "gagyik" az állatok?



2013. márc. 23. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

én nem rendeltem meg,csak megvettem az első két részt.nem is fogom megrendelni,nekem nem ér meg 160.000 Ft-ot.azért már olyan farmos lego duplot veszek több csomaggal,hogy megszólal

az állatok amúgy aranyosak,csak elég gagyik,mert látszik rajtuk a forrasztás

én úgy vagyok vele,hogy ha lesz még aranyos állat benne,akkor néha meg fogom venni,de az egész sorozatot nem veszem meg.ház elemet meg végképp nem veszek.amúgy tetszik,és ha egy ezres lenne részenként,akkor gondolkoznék is rajta,de a két ezer nagyon sok

2013. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

03.02-an rendeltem meg neten. Tegnap este 3/4 9 -kor hoztak a csomagot a 2-3. resszel. Innentol kertem.

Tegnapelott irtak e-mailt, hogy 04.04-en varhato postan. Ha addig nem er ide, akkor keressem fel oket!


Szerintem nagyon jo kis sorozat. Teny, hogy a forrasztas nem a legjobb, de szerintem megeri.

Bar, nekem anyagilag nem megtedhelo

2013. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi megrendeltük es kaptunk emailt,hogy 18-19-én elküldték futár céggel. Az emailben kérték, hogy ha április 5-ig nem kapjuk meg,akkor mindenképp érdeklődjünk.

Mi tegnap kaptuk meg.

2013. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*megterhelo. Viszont akinek az, gondolja at 20x is, hogy megeri e nekik.
2013. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minket sem vágna anyagilag a padlóra, de a férjemmel pontosan azt gondoljuk, mint az 1. válaszoló :))
2013. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Mi úgy voltunk vele, megrendeljük, bármikor le lehet mondani, ha nem tetszik, de gondoltam akkor legyen külön ajándék hozzá, meg így pár Ft-al olcsóbb lesz.

De érdekes, hogy mi még nem kaptuk meg...


A könyv milyen egyébként? Tanulságos? Mert a könyvek viszont elég drágák a boltokban.

2013. márc. 24. 08:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi is azért rendezltük meg, mert a hasonló könyvek 2000-3000 ft körül vannak.

Szóval lesz egy sorozat könyve, az állatok meg ajándék

2013. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A figurák aranyosak, a könyv illusztrációja, kidolgozása szép, tartalma nagyon gagyi. Igazándiból nem látom úgy hogy megérné, még akkor sem, hogy a fiamnak, a tanya, a traktor és az állatok a mindene. Én ezen az áron eredetibb könyveket vásárolok.


Egyébként van egy másik kiadványsorozat, detto pepita a csodatanya, az Erdei állatok, 6 figura + 2 könyv+ 1 cd= 990 Ft. Ez az első rész. Havonta jelenik meg 4290 Ft, a havi ár. Ehhez is sorra jönnek az ajándékok játszószőnyeg, játéktároló stb. De erről ugyanaz a véleményem, mint az előzőről.

2013. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

első vagyok

én is ki tudok fizetni havi négy ezer forintot,nem erről van szó.de mint írtam sokkal jobb és szebb állatos dolgokat lehet venni,pl a legi duplóban.most például cirkuszost kapott a fiam,mert cirkusz lázban ég,most van a városunkban a nemzeti cirkusz.amik a csodatanyában voltak állatok,azokkal csak fürdik,arra végül is jó

2013. márc. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A könyvek tartalmáról annyit, hogy a párom - aki vidéken nőtt fel, és akinek a szülei a mai napig állatokkal foglalkoznak - azt mondta a tehenes könyvre mikor ő olvasott belőle a fiunknak, hogy "Az se látott még tehenet, aki ezt a könyvet írta..."

A grafika aranyos, de kb ennyi.

Mi az első két részt vettük meg, ezután csak azt fogjuk, amihez "kihagyhatatlan" állatot adnak!

2013. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!