Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tehetnék ha gyermekem...

Mit tehetnék ha gyermekem rosszat csinál, én hirtelen rá szolok ő meg egyből rákezd ordítani és csuklik össze?

Figyelt kérdés

Pl ha nagy nehezen ráveszem hogy egyen , akkor elkezd az étellel játszani és a virsliket repkedteti a tányérból kifele villával, amikor hirtelen rászólok, rá kiáltok még neki áll feljebb és elkezd ordítani és csúszik le a székről és rogyik össze.

És nem hajlandó utána semmit csinálni se enni se ülni. Olyankor be zavarom a szobába és ott is ordít, befektetem az ágyba és egy idő után hallgat csak el aztán ki megy és szaladgál mintha semmi nem történt volna. Persze enni utána sem ül le. Most megvan fázva beteg folyik az orra, nyűgös minden nap vagy 3 szor megcsinálja velem.

Azért mert beteg vagy mert hely változás van?

1 hete költöztünk vissza páromhoz 2 hónap kimaradás után.

Vagy pedig azt hiszi hogy nem merek rá kiáltani mert többen is vagyunk a házban és hirtelen meg ijed? 4 éves lesz.



2013. márc. 22. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Enhedrtlen, hisztis, nem tudja mi a fegyelem!

Büntetést kène kitalàlnod, ami hatással van rá!

2013. márc. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Off: mi az, hogy "rogyik/csuklik össze"? - hirtelen úgy értelmezhető, hogy elájul (legalábbis nekem)


Amúgy - szerintem - sima hiszti, avagy próbálgatja a határait.

2013. márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hehe mintha a fimról írtál volna,nálunk az volt a jó ha együtt ettünk,látod mindenki szépen eszik te is tudsz szépen enni?ez amúgy hiszti,persze a betegség is rátesz,legalábbis nálun olyankor nehezebben megy minden.
2013. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1 hete költöztünk vissza páromhoz 2 hónap kimaradás után.


Szerintem ebben keresendő az ok. Nem tudom pontosan mi zajlott a háttérben, de lelkileg megviselhette, és ő így vezeti le a feszültséget.

2013. márc. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De pont szerintem ez a lényeg hogy itt megkap mindent, és több ember több figyelem. A másik helyen állandóan rá szólt a nagyszülő hogy ne beszéljen , ne ugráljon az ágyon mert nem hallja a tv-ben a híreket.

Elvárta volna hogy a gyermek egész nap csendben üljön az ágy szélén mozdulatlanul.

Itt meg szaladgálhat , nagy a ház, csak mikor rá szolok akkor besértődik és elkezd ordítani és a szőnyegre ül, fekszik.

pl ha nem ő az első, amikor bontottam fel a joghurtot kérdeztem tőle le akarja e nyalni a záró foliát azt mondta hogy nem, így én nyaltam le leszedés közben. Na erre ő tiszta rosszul lett hogy miért nem dughassa bele a literes joghurtba egyből a kis kanalát. Nem akartam letenni sehova mert minden ragacs lett volna. Annyit nem tudott várni hogy kidobjam a záró foliát.

2013. márc. 23. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!