Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ybike originalt mikortól...

Disi kérdése:

Ybike originalt mikortól használjátok?

Figyelt kérdés
21 hónapos kislánynak venném. Szerintetek korai, elég neki egy kismotor?

2013. márc. 23. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai. Fiam most 22 hónapos. Tavayl novemberben mikor 1,5 volt vettünk neki, már akkor is próbálkozott vele, de idén már nagyon profin megy.
2013. márc. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Arra gondoltam hogy a hagyományos motort kihagynánk, azt is próbálta és a nyuszimotor után azzal is ügyesen ment. Valamiért ez nagyon szimpatikus (persze csupa jót írnak róla), aztàn a gyerkőc majd eldönti hogy neki is tetszik-e. A hagyományootor 2-3 e ft, ha mégsem jó akkor udén nyárra kap egy olyat is :)
2013. márc. 24. 13:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Hagyományos motort akartam írni és idén nyárt, de telefonról nem mindig úgy sikerül ahogy szeretném :P
2013. márc. 24. 13:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Én fiamnak sem volt motorja elötte, még nyuszi sem. Neki egy ybike pewije volt azt szerette mikor még kicsi volt.
2013. márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányom a második motorja ybike. Már 1 évesen motorozott, akkor még korai lett volna az ybike, ezért vettünk neki egy simát. Ő is 21 hónaposan kapta a bike-t. Kb. 1 hónap után már tudott menni futóbicóval is. Ha találsz használtat, azt is nyugodtan megveheted, nagyon masszív, szinte lehetetlen tönkretenni. Szóval, nem korai.
2013. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a válaszod. Néztem használtan, a vaterán van most egy 7.500.-ft-ért, de nagyon licitálni nem akarok rá, mert most az Ybike saját honlapján 10e ft-ért van akciósan. Érdekes, azt hittem tele lesz a net használtakkal, de alig találtam. Úgy látszik akinek van az tényleg ragaszkodik hozzá :)
2013. márc. 25. 17:25
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap megérkezett! Pont jól jött ki, mert akkor hozta a futár mikor a kismanó aludt, beállítottam a nappali közepére hogy mikor felébred és kijön a szobájából azt lássa meg először. Hát azt az örömöt kómás fejjel!!! Kb 1-1,5 óra ismerkedés után már oda-vissza közlekedett vele a lakásban. Nagyon jó döntés volt, köszönöm mindenkinek aki válaszolt!
2013. márc. 29. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!