Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel kombinálható a Supposito...

Mivel kombinálható a Suppositorium Antipyreticum pro parvulo lázcsillapító kúp?

Figyelt kérdés
3 éves kislányomnak délután 4-kor adtam egy kúpot 38,4 fokos lázára. A betegtájékoztató szerint 8 óránként adható. Ha esetleg este ismét felmenne, mit adhatnék neki ? Cataflam csepp és Ben-u-ron szirup is van még itthon.
2013. márc. 24. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Hívd fel az ügyeletet, és kérdezd meg, de az első az ülőfürdő legyen mindig, mert az azonnal hat...de sztem Nurofent is adhatsz neki...

ja, most látom hogy du. gondolom azóta megoldottad...

jobbulást!

2013. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, este egy kis hűtőfürdőt tartottunk, igaz láza nem volt "csak" hőemelkedése, de szépen levitte. Végül felhívtam egy védőnőt, aki szerint Ben-u-ront adhattam volna neki . Köszönöm a választ!
2013. márc. 25. 06:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Mexalen kúpot is lehet.Én is így szoktam adni és orvostól kérdeztem.A mexalen kúp olyan tartalmú,mint a panadol szirup.Csak kisfiam ha lázas sokszor hányni szokott,így marad a kúp.
2013. márc. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ!
2013. márc. 29. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!