Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Naturland suppositorium...

Naturland suppositorium norminophenazoni 100 mg os lázcsillapító mennyi időközönként adható?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:

betegtájékoztató?


[link]

2011. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen tudom olvastam.De ha te is elolvastad akkor ott van,hogy max 3 at lehet adni a gyereknek!Én arra lettem volna kíváncsi,hogy hány óránként!

De azért köszi.

2011. aug. 31. 22:03
 3/9 anonim ***** válasza:

én nem olvastam el, de ha max 3-at írnak, akkor 8 óránként

mindig 24 órára lebontva írják az adagolást minden gyógyszernél

2011. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Köszi a kiegészítést kedves 2.

Nem gondoltam, hogy ezt is hozzá kellett volna tenni!

2011. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi is ilyet kaptunk, minimum 6 órának el kell telnie két gyógyszer között. ha a kicsi elmúlt 3 hónapos,akkor kaphat 2-3 ó múlva nurofen vagy panadol szuszpenziót is. vagy adhatsz neki, ha kisebb akkor is, viburcol kúpot vagy belladonnát, ezek homeopátiás szerek. vagy hűtőfürdő, az nagyon hatásos.
2011. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló!Lehet nem fogalmaztam elég érthetően vagy pontosan,de gondoltam megérti az a kérdést aki elolvassa mint pl a 3.válaszoló,hogy minimum 6 órának kell eltelnie!Ha számodra nehéz normálisan válaszolni akkor inkább ne tedd!Van olyan gyógyszer amit lehet 4 óránként szedni,adni!
2011. aug. 31. 22:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Én normálisan válaszoltam! A te bajod, hogy nem tudsz betegtájékoztatót értelmezni...

Ha "naponta 3-szor" adható, és te 4 óránként adod, akkor (3X4) 12 óra, vagyis fél nap alatt odaadod a napi maximum adagot. Ha így lehetne, akkor nem azt írnák, hogy naponta 3-szor.

De mindegy, nem bosszantom magam tovább!

Jó éjt!

2011. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ezt használjuk. 6 óránként lehet. De a doktornénink viszont azt mondta, vegyek nurofent is, és egyik 3 órában adhatom a nurofent, másik 3. órában a kúpot. Így 6 óra telik el az ugyanolyan hatóanyagú gyógyszer beadása között. Így lehet.
2011. szept. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4 óránként,doki mondta nekünk.
2011. szept. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!