Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ajándékot lehet venni...

Milyen ajándékot lehet venni 3-4éves kisfiúnak nyuszira szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egy nyuszis képeskönyvet vinnék. :)
2013. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Locsolásért tojás, csokinyuszi. Míg pici volt a kisfiam, akkor egy bögrét kapott, meg plüss nyuszit. Milyen más ajándékra gondolsz? Ez szerintem nem egy ajándékozós ünnep, ha nem szeretnél édességet, akkor is csak valami apróság elég.
2013. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vmi apróságot szeretnék, csak nem tudom minek örül egy ekkora gyerkőc!
2013. márc. 24. 22:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ez esetben egy Kinder tojás is jó szerintem.
2013. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3 éves,igen a Kinder tojás az örök befutó tud lenni!!!Vagy egy bubifújó egy nyuszis kifestő is jó ajándék lehet!
2013. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Kinder tojás a tuti! :) Vagy van esetleg Verdás meglepi tojás is, ha szereti az autókat, de ez már részletkérdés.
2013. márc. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nyuszis kifestő, kindertojás és egy csokinyuszi lett az ajándék!
2013. márc. 28. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!