Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet valami baja (esés,...

Lehet valami baja (esés, csúnya pukli)?

Figyelt kérdés

14 hónapos kislányom szaladt a fürdőkádhoz, megcsúszott, és olyan szerencsétlenül esett el, hogy a fejét bevágta az ajtófélfa élébe. A homlokán lett egy nagyon csúnya, nagy, lila pukli. Kb. akkora, mint egy nagyobb barackmag. Rögtön tettem rá hideg vizes vattát. Egy percig sírt, utána viszont ugyanúgy nevetgélt, karattyolt, mint máskor. Megette a tápszert is, és el is aludt, mint mindig. Ha nem hány, és nem veszem észre rajta, hogy szédelegne, akkor ugye nem lehet baja? Nem keletkezhetett vérömleny, vagy valamai ilyesmi?

Nagyon megijedtem, lehet jobban, mint ő.

Előre is köszönöm!


2013. márc. 25. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Holnapra zöldes lesz, aztán sárgás, és utána már nyoma se lesz, ne aggódj! Viszont szokj ehhez hozzá, sok ilyen lesz még. Ugyanennyi idős a fiam, tele van foltokkal a lába.
2013. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors választ. Igazából az esésekhez hozzá vagyok szokva, azért ijedtem meg nagyon, mert ekkora puklit még soha nem láttam. Már indulni akartam az ügyeletre, de szerencsére sokat lappadt, végül ezért is nem mentünk.
2013. márc. 25. 22:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze nem kell megijedni, de a fej ütése nem olyan,mint a lábé.
2013. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!