Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a neve annak a neon színű...

Mi a neve annak a neon színű műanyag zsinórnak, amiből csomózással, fonással lehet "műveket" készíteni?

Figyelt kérdés

Valami kreatív játék, a tévé is reklámozta régebben. Vettem a turiban 3 "gombolyagot" és most fogalmam sincs mire tudom használni. A 6 éves lányomnak akartam valami kreatív elfoglaltságot.

Keresnék hozzá valami leírást, de ha a nevét nem tudom esélytelen.

Amiket találtam karkötő készítő útmutatókat, ahhoz ez a zsinór túl merev.

Az se jut eszembe amit gyerekkoromban csináltunk: Úgy emlékszem 4 fonalból készült és a végén szögletes kulcstartó- szerűség lett belőle.


2013. márc. 29. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

És ezzel a zsinórral akarod kikötözni a gyermeked?

Ha nem akkor módosítsd a kategóriát:

Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek

2013. márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem értem a problémád! Kisgyerekes anyukáknak szántam a kérdést. Mások is itt vitatják meg, hogy megvegyék-e a futóbiciklit, vagy mi a címe ennek meg ennek a meséskönyvnek. Szerintem ez is ilyen típusú kérdés.

A Minimax is reklámozta, tehát megint csak a kisgyerekes anyukákat szólítanám meg, akik "nézik" ezt a csatornát, hátha emlékeznek a nevére ennek a játéknak.

2013. márc. 29. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Erre gondoltál?

[link]

2013. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez az! Scoubido, vagy mi! Eszembe nem jutott volna. Nagyon köszönöm!
2013. márc. 29. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is csak a mese miatt tudom a nevét.
2013. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!