Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik volt a legszebb időszak...

Melyik volt a legszebb időszak a gyermeketekkel?

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első 2 év:) Ezen belül a legjobb 6-8 hónapos kora körül, amikor már felállt, ült:)
2013. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1-2 éves kora között,nyáron lesz 3 éves....2 éves kora óta borzalom van:(
2013. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Eddig az 1-1,5 éves kora közötti időszak. Már járt, beszélt, lehetett vele jókat játszani, sétálni, beszélgetni. Aztán utána elkezdődött a dackorszak, meg a hiszti korszak, és még most is tart, és mivel egyedül nevelem, ez nagyon megvisel.
2013. márc. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most 4,5 èves. Nekem jobb már ez az idôszak,mert nem hisztizik, értelmes, meg lehet magyarázni neki mindent.
2013. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az első 4 év.most 4 éves a fiam.egyszerűen minden időszakát a legszebbként élem meg.A dac korszakot is elég vidáman viseltem,hála sikerült megtalálnom a hozzá való kulcsot,igy hamar elejét vettük a hisztinek,most meg már csak azt kell alkalmazni és kész.az első 3 év itthon vele,nagyon szép volt,és naponta éltem át,amit az első fiammal sajnos nem tudtam,élveztem,most hogy vissza kellett mennem dolgozni sajnos fáradtabb vagyok,ingerültebb,ez rá is rá ragad,igy elég hamar úgy reagálok,ahogy nem biztos,hogy jó,ezt az időszakot most annyira nem szeretem,de remélem hamar megszokjuk ezt is és élvezni fogjuk a kis időt is amit együtt tudunk csak tölteni.
2013. márc. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!