Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Felhívnátok a gyerekorvost...

Felhívnátok a gyerekorvost ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A lányommal ma voltunk az ügyeleten, de az ügyeletes orvos csak úgy felületesen tájékoztatott. Meg sok minden nem is jutott akkor hirtelen eszembe. De azóta lett egy csomó kérdésem, de azt az ügyeletes dokit nem akarom hívni.

Ti felhívnátok a saját gyerekorvosotokat ebben az esetben?


2013. márc. 30. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nyomós okod van rá hívd csak fel. a gyerkőcökért mindent :)
2013. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én inkább nem zavarnám, neki is húsvét van. Mondjuk ha felveszi akkor meg magára vessen. Én inkább az ügyeletet hívnám fel vagy esetleg a kórház gyerek osztályát. (nálunk nagyon rendesek)
2013. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én felszoktam hívni a gyerekorvost,ha kérdésem van,mindig.

Megadta a privát mobil számát,és mondta,hogy nyugodtan keressem,ha kérdésem van.

Te tudod,hogy vagytok e ilyen viszonyban,hogy zavard hétvégén!

2013. márc. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én inkább az ügyeletes kórházat hívnám, ott is biztos válaszolnak a kérdésekre!!!
2013. márc. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért pont a lényeget nem írtad le.

Mennyi idős a gyerek? Mi a baja? Mik a kérdéseid?

Csak azért, mert van kérdésem, nem hívnám fel, ha nem életbevágó.

2013. márc. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fülgyulladása van, folyik a váladék a füléből. A gyógyszerekkel kapcsolatban lenne kérdésem, meg a fül tisztításával, ilyesmik. 2 éves amúgy.
2013. márc. 30. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!