Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kis pénzből élő anyukáktól...

Kis pénzből élő anyukáktól kérdezem, hogy mennyi pénzetek maradt a húsvéti bevásárolás után a jövő hónap elején aktuális következő bevételeitekig?

Figyelt kérdés
A férjem munkanélküli...
2013. márc. 30. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

4 ezer Ft gyesig, de külön Húsvéti bevásárlás nem volt.

Nincs miből...

2013. márc. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

200 FT szerdáig.

Van megtakarítás de ahhoz nem nyúlok

A hűtőben rengeteg kaja, holnap anyósnál hétfőn meg anyunál .

Csak keddre kell étel, de hála istennek a fogyasztó is tele van hússal

2013. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
1000 Ft.következő Gyedig. Kajánk van a hűtőben, holnap a szüleimnél ebédelünk, hétfőn pedig anyósoméknál.
2013. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
500 ft keddig. Vasárnap nem itthon eszünk, hétfőn pedig tudok főzni.
2013. márc. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs külön bevásárlás húsvétra,mi a hónapra vásároltunk be így már csak egy-két dolgot kell hó közben.7ezer Ft van itthon szerdáig.
2013. márc. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hú, de jó kérdés!

Azt hittem csak mi számoljuk ki ennyire! Tegnap váltottuk fel az utolsó 5 ezrest,a gyereknek vettem lázcsillapítót.

Mostmár csak kenyeret kell venni, kaja van, szerencsére.


Ez azért na

2013. márc. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lemaradt a vége!

Ez azért nagyon gáz!!!! Nem?

2013. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt nagybevásárlás húsvétra. Tegnap az én családomnál voltunk , ma-holnap anyósoméknál leszünk. De krumpli, rizs, tészta, hús van, ha mégis itthon maradnánk, főzni tudunk.

Egy tízezresem van még, de egy számlát is várok, és egy hete 7000-et hagytam a gyógyszertárban. :(

2013. márc. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7000.Ft maradt szerdáig teljesen el vagyok keseredve ilyen kevés pénz még sosem volt, bár kaja van bőven a fagyasztó is tele, van pelus, tartós tej, minden, de akkor is minden bajom van.
2013. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pár ezer ft. De költeni nem kell semmire, mivel mi nagybevásárlást szoktunk tartani. Mindig annyi húst és egyéb élelmiszert veszek ami elég a következő gyedig.
2013. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!